- Garmin

Безплатна Доставка


СКАНИРАЙТЕ С МАГНЕТРОННАТА МОЩНОСТ НА GARMIN OPEN-ARRAY RADAR
Комбинирайки изображения с висока разделителна способност с най-новата технология на Garmin платформата, тези здрави 4' и 6' отворени радари предлагат превъзходно откриване на метеорологични условия, препятствия и трафик за мореплаване или риболов в открито море.
4-, 12- ИЛИ 25kW МОЩНОСТ, ОБХВАТ ДО 96 МОРСКИ МИЛИ | ТЕХНОЛОГИЯ ЗА ОСРЕДНЯВАНЕ НА СКАНИРАНЕТО | ПОДОБРЕНА ОБРАБОТКА НА РАЗМЕРА НА ЦЕЛТА | ДВОЙНОДИАПАЗОНЕН РАЗДЕЛЕН ЕКРАН | 100-ВЪЗЕЛА СТЕПЕН НА ВЯТЪРА1 | ТИХ ДВИГАТЕЛ С ОТВОРЕН РЕЖИМ |
НОВА ТЕХНОЛОГИЯ ЗА ОСРЕДНЯВАНЕ НА СКАНИРАНЕТО | РЕГУЛИРАНЕ НА РАЗМЕРА НА ЦЕЛТА | ВИСОКОЕФЕКТИВНИ АНТЕНИ |
| ИСТИНСКИ ЕХО СЛЕДИ Историческа „следа“ от лодки по водата се показва на екрана, като премахва относителното влияние на движението, за да Ви помогне бързо да идентифицирате движещи се цели и потенциални заплахи от сблъсък. | ДВОЕН ОБХВАТ | DYNAMIC AUTO GAIN |
РАДАРНО НАСЛАГВАНЕ | РАДАР С ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ | DUAL-RADAR SUPPORT | ДИНАМИЧЕН МОРСКИ ФИЛТЪР | AUTO BIRD GAIN |
MARPA TARGET TRACKING | GUARD ZONE | RANGE AND BEARING CUES |
1 4-kW версии изискват допълнително оборудване (продава се отделно) за 100 възела вятър
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 4’ array: 1325 x 122 x 170 mm (52.2″ x 4.8″ x 6.7″); 6’ array: 1938 x 122 x 170 mm (76.5″ x 4.8″ x 6.7″); Pedestal: 520 x 328 x 314 mm (20.5″ x 12.9″ x 12.4″); |
| Консумация на енергия | 18 W |
| Тегло | 4’ array and pedestal: 28.4 kg; 6’ array and pedestal: 30.4 kg; |
| Воден рейтинг | IPX6 |
| Максимален обхват | 96 nm |
| Ширина на лъча | 4’ array: 1.8° horizontal, 23° vertical; 6’ array: 1.1° horizontal, 23° vertical; |
| Входящо напрежение | 10 - 32 V DC |
| Антена | 4’ array: 48″ (122 cm); 6’ array: 72″ (183 cm); |
| Тегло | 4.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Не |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Свързаност | NMEA 2000 |
| Свързаност | Ethernet |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | Пиедестал |
| Тегло | 4.00кг |
Garmin GMR™ 2534 xHD3 – 24 kW отворен радар с 4-футова антена
Постигнете превъзходно разделяне на целите и откриване на големи разстояния с отворения радар Garmin GMR 2534 xHD3. С мощност от 24 kW и 4-футова антена, този радар осигурява изключителна яснота и обхват както за търговски, така и за развлекателни плавателни съдове. Отворената конструкция осигурява точно проследяване на метеорологичните явления, птици и навигационни опасности дори при предизвикателни условия.
Ключови Предимства
- Технология xHD3 — Разширена цифрова обработка на сигнала за кристално чиста дефиниция на целите и отхвърляне на смущения.
- 24 kW мощност — Откриване на дълги разстояния до 72 морски мили (максималният обхват зависи от инсталацията и условията).
- Отворен радар — По-бързо въртене и по-добра производителност в бурно море в сравнение с радарните куполи.
- Устойчива конструкция — Водоустойчив корпус IPX6 за надеждна работа в морска среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност | 24 kW |
| Дължина на антената | 4 фута (1.2 м) |
| Водоустойчивост | IPX6 |
| Тип монтаж | Пиедестал |
| Съвместимост с дисплей | Гармин картплотери с радарна способност |
Какво има в кутията
- Отворена радарна антена GMR 2534 xHD3
- Монтажен пиедестал
- Комплект хардуер
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






