- LANBERG

Цена
€8 29 / 16 21 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Брой гнезда | 5 |
| USB изход | - |
| Изх. мощност, W | 2500W |
| Заземен | yes |
| Защита за деца | yes |
| Ключ за вкл./изкл. | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.5 m |
| Цвят | White |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Разклонители |
| Брой гнезда | 5 |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Брой гнезда | 5 |
| USB изход | Не |
| Подкатегория | Разклонители |
| USB изход | Не |
| Заземен | Да |
| Заземен | Да |
| Защита за деца | Да |
| Защита за деца | Да |
| Ключ за вкл./изкл. | Да |
| Ключ за вкл./изкл. | Да |
| Дължина на кабела, m | 1.5 |
| Цвят | White |
| Цвят | White |
| Дължина на кабела, m | 1.5 |
| Тегло | 0.33кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Разклонител Lanberg – 5 гнезда, 1.5м, с предпазител (Бял)
Безопасно и ефективно захранване! Разклонителят Lanberg с 5 гнезда предлага висока безопасност и удобство. Идеален за дома, офиса или работилницата, той защитава вашите устройства и осигурява стабилно захранване.
Основни предимства:
- Вграден предпазител: Автоматично спира тока при претоварване.
- Качествена медна жица: Намалява риска от прегряване.
- 5 гнезда: Включвайте множество устройства без хаос.
- Гъвкав кабел (1.5м): Лесен достъп до отдалечени контакти.
- Стилен бял дизайн: Хармонира с интериора.
Технически спецификации:
- Модел: PS1-05E-0150-W
- Тип гнездо: Френски (Тип E)
- Дължина на кабела: 1.5 метра
- Материал: Огнеустойчива ABS пластмаса
Подобрете електрозахранването си днес!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






