- HP_INC.

Цена
€54 29 / 106 18 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP Poly Blackwire 3325 - Blackwire 3300 series - headset - on-ear - wired - 3.5 mm jack, USB-C - black - Certified for Microsoft Teams, UC certified
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Headset - wired - 3.5 mm jack, USB-C |
| Series | Blackwire 3300 series |
| Compatibility | Mac, Windows |
| Weight | 131 g |
| Colour | Black |
| Earpad Material | Artificial leather |
| Recommended Use | Computer, portable electronics |
| Features | 135° rotatable microphone, 280° rotatable microphone |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | On-ear |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Signal-To-Noise Ratio | 118 dB |
| Sensitivity | 116 dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Max Sound Pressure | 118 dB |
| Diaphragm | 32 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Features | Dynamic EQ optimised |
| Microphone | |
| Type | Boom |
| Microphone Operation Mode | Omni-directional |
| Sensitivity | -38 dBV/Pascal |
| Frequency Response | 100 - 10000 Hz |
| Noise Cancelling | Yes |
| Remote Control | |
| Controls | Answer/end, mute, volume |
| Connections | |
| Connector Type | USB (24 pin USB-C) Headset (mini-phone 3.5mm) |
| Miscellaneous | |
| Software Included | Poly Lens |
| Included Accessories | USB-C to USB-A adapter, travel case |
| Supported Host Device OS | Windows 10, macOS |
| Software Certification | Certified for Microsoft Teams, UC certified |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Headset - wired - 3.5 mm jack, USB-C |
| Marketing Description | Built for style with a sleek design that focuses on comfort and reliability. Poly signature audio quality so you know you will sound great. And intuitive and simple features so every user can connect to their preferred device simply and easily. |
| Weight | 131 g |
| Recommended Use | Computer, portable electronics |
| Headphones Form Factor | On-ear |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Type | Boom |
| Controls | Answer/end, mute, volume |
| Included Accessories | USB-C to USB-A adapter, travel case |
| Earpad Material | Artificial leather |
| Frequency Response | 100 - 10000 Hz |
| Sensitivity | 116 dB |
| Sensitivity | -38 dBV/Pascal |
| Impedance | 32 Ohm |
| Max Sound Pressure | 118 dB |
| Diaphragm | 32 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Features | Dynamic EQ optimised |
| Features | 135° rotatable microphone, 280° rotatable microphone |
| Noise Cancelling | Yes |
| Connector Type | USB (24 pin USB-C) Headset (mini-phone 3.5mm) |
| Software Certification | Certified for Microsoft Teams, UC certified |
| Compatibility | Mac, Windows |
| Microphone Operation Mode | Omni-directional |
| Signal-To-Noise Ratio | 118 dB |
| Colour | Black |
| Software Included | Poly Lens |
| Series | Blackwire 3300 series |
| Software Included | Poly Lens |
| Supported Host Device OS | Windows 10, macOS |
| Тегло | 0.13кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис/Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 30 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.13кг |
Слушалки HP Poly Blackwire 3325 Stereo USB-C – Сертифицирани за Microsoft Teams
Подобрете ежедневната си комуникация с професионалните стерео слушалки HP Poly Blackwire 3325, проектирани за Microsoft Teams. С гъвкав шумопотискащ микрофон и широколентово аудио ще чувате и ще бъдете чути ясно във всяка среда.
Ключови Предимства
- Сертифицирани за Microsoft Teams — Специален бутон за Teams за моментално присъединяване към срещи и безпроблемна интеграция.
- Шумопотискащ микрофон — Намалява фоновия шум за ясни разговори.
- Универсална свързаност — USB-C с включен USB-A адаптер плюс 3.5 мм жак за широка съвместимост.
- Лек и удобен дизайн — Конструкция над главата с меки възглавнички за продължително носене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | USB-C, 3.5 мм |
| Микрофон | Шумопотискащ (фиксирана конзола) |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 20 Hz – 20 kHz |
| Съраунд звук | Стерео |
| Сертификация | Microsoft Teams Сертифицирани |
Какво има в кутията
- Слушалки HP Poly Blackwire 3325
- USB-C към USB-A адаптер
- 3.5 мм кабел
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





