- HP

| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
Цена
€33 07 / 64 68 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Notebook carrying case |
| Product Material | EPE foam, polyester, 100% post-consumer recycled plastic, 100% recycled paper |
| Width | 36 cm |
| Depth | 5.5 cm |
| Height | 26 cm |
| Weight | 440 g |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 469 g |
| Notebook Compatibility | 14.1" |
| Notebook Compatibility Dimensions | 34 cm x 22 cm x 2.8 cm |
| Additional Compartments | Document compartment, accessory pocket, pen loop, padded back panel |
| Features | Water resistant, trolley pass-thru |
| Carrying Strap | Padded carry handle, shoulder carrying straps, trolley strap |
| Closure Type | Zipper |
| Lining Material | 100% polyester |
| Capacity | 9 litres |
| Colour | Odyssey grey |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty: - 3 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Accessories |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 0.52кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Чанта |
| Максимален размер на лаптоп (inch) | 14 |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Черен |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения (count) | 2 |
| Обем (L) | 20 L |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.52кг |
Чанта HP Everyday 14" за лаптоп — надеждна защита за вашия 14-инчов лаптоп
Създадена да побере повечето 14-инчови лаптопи, чантата HP Everyday 14" съчетава издръжливост и стил. Подплатената вътрешност предпазва устройството ви от удари и драскотини, а леката конструкция я прави идеална за ежедневно пътуване или бизнес пътувания.
Ключови Предимства
- Подплатено отделение за лаптоп — Мека вътрешна подплата и пяна предпазват лаптопа от случайни удари.
- Издръжлив полиестерен материал — Водоустойчивата тъкан предпазва оборудването ви при лек дъжд.
- Организиращи джобове — Преден джоб с цип за аксесоари, зарядно и документи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | HP |
| Модел | Everyday 14" Laptop Bag |
| Тип | Чанта |
| Макс. размер на лаптоп | 14 инча |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Черен |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения | 2 |
Какво има в кутията
- Чанта HP Everyday 14" за лаптоп
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





