- DEEPCOOL

Цена
€109 62 / 214 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Full Modular PSUEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1000M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741237
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Full Modular PSUEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1000M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741237
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Full Modular PSUEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1000M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741237
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Full Modular PSUEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1000M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741237
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1000 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 3 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 8 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | MTBF: 100,000 hours |
| ДРУГИ | Protection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |
| ДРУГИ | Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1000M provides up to 600W for modern GPUs |
| ДРУГИ | Full Modular PSU |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Сертификати | Cybenetics Gold certified |
| Тегло | 2.86кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1000 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 135 |
| SATA конектори (count) | 8 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 150 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.86кг |
DeepCool PN1000-M 1000W ATX 3.1 Gold напълно модулно захранване
DeepCool PN1000-M е високопроизводително захранване от 1000W, създадено за съвременни висококласни системи. С родна поддръжка на ATX 3.1 и 12VHPWR конектор, то осигурява стабилно захранване за най-новите графични процесори и процесори, като същевременно поддържа 80 PLUS Gold ефективност.
Ключови предимства
- Роден ATX 3.1 & 12VHPWR — Напълно съвместимо със стандарта ATX 3.1 и оборудвано с роден 12VHPWR кабел (600W) за графични карти от ново поколение.
- 80 PLUS Gold сертификат — Високата ефективност намалява топлината и спестява енергия, поддържайки системата хладна и сметката за ток по-ниска.
- Напълно модулен дизайн — Свързвайте само нужните кабели за по-чисто изграждане и по-добър въздушен поток.
- 135 мм интелигентен вентилатор — Безшумен режим с нулеви обороти за тиха работа при ниско натоварване.
- Компоненти с високо качество — Японски кондензатори и DC-to-DC топология осигуряват стабилно и надеждно захранване.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| Размер на вентилатора | 135 мм |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| SATA конектори | 8 |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина | 150 мм |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване DeepCool PN1000-M
- Модулен кабелен комплект (захранващ кабел, 24-пинов, 2x 4+4-пинов EPS, 1x 12VHPWR, 4x 6+2-пинов PCIe, 8x SATA, 4x Molex, 1x FDD)
- Винтове и комплект за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













