- DEEPCOOL

Цена
€104 99 / 205 34 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Comes equipped with a dynamic 120mm hydro bearing fanEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cableWith the ability to provide three times the TGP for 0.1 msThrough the use of a premium main electrolytic capacitor
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412742210
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Comes equipped with a dynamic 120mm hydro bearing fanEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cableWith the ability to provide three times the TGP for 0.1 msThrough the use of a premium main electrolytic capacitor
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412742210
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Comes equipped with a dynamic 120mm hydro bearing fanEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cableWith the ability to provide three times the TGP for 0.1 msThrough the use of a premium main electrolytic capacitor
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412742210
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNA00D-FC0B-JGEU-V2
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1000 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Comes equipped with a dynamic 120mm hydro bearing fanEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cableWith the ability to provide three times the TGP for 0.1 msThrough the use of a premium main electrolytic capacitor
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412742210
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1000 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 3 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 8 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | Comes equipped with a dynamic 120mm hydro bearing fan |
| ДРУГИ | Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable |
| ДРУГИ | Through the use of a premium main electrolytic capacitor |
| ДРУГИ | With the ability to provide three times the TGP for 0.1 ms |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Сертификати | Cybenetics Gold certified |
| Тегло | 2.95кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1000 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 8 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 150 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.95кг |
DeepCool PN1000-D 1000W ATX 3.1 Захранване – 80+ Gold, Напълно Модулно
Осигурете стабилно и ефективно захранване за вашия високопроизводителен компютър с DeepCool PN1000-D. Това захранване от 1000W отговаря на най-новия стандарт ATX 3.1 и притежава сертификат 80+ Gold, гарантиращ надеждна работа и енергийни спестявания.
Ключови Предимства
- ATX 3.1 Ready — Вграден 12VHPWR конектор за видеокарти от ново поколение, поддържащ до 600W.
- Напълно Модулни Кабели — Инсталирайте само нужните кабели за чист и организиран монтаж.
- Тиха Работа — 120 мм вентилатор с Zero RPM режим, който спира при ниско натоварване за безшумна работа.
- Цялостна Защита — OCP, OVP, UVP, SCP и OTP предпазват вашите компоненти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| Zero RPM режим | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване DeepCool PN1000-D
- Мрежов кабел
- Комплект модулни кабели
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












