- JABRA

Цена
€131 88 / 257 93 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия PC таблет |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия PC таблет |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Външен цвят | Черен |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба Carrying Pouch |
| Компоненти | 2 колонки |
| USB | 1 (USB Type C); 1 (USB Type-A) |
| Характеристики | Active Noise Cancellation |
| Номинално тегло | 148.9 г |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба Carrying Pouch |
| Компоненти | 2 колонки |
| Диаметър на говорителя | 28 mm |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Характеристики | Active Noise Cancellation |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 20Hz - 10kHz |
| Номинално тегло | 148.9 г |
| Active Noise Cancellation | Yes |
| USB | 1 (USB Type C); 1 (USB Type-A) |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 20Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Тегло | 0.29кг |
Jabra Evolve2 50 – Професионален USB-C/A стерео слушалки за Microsoft Teams
Насладете се на кристално ясни разговори и завладяващ звук със Jabra Evolve2 50, създадени за професионалисти, които ценят продуктивността и комфорта. Независимо дали сте в натоварен офис или работите от вкъщи, тези слушалки предлагат изключителна шумоизолация и сертификация за Microsoft Teams за безпроблемна работа.
Основни Предимства:
- Ненадмината яснота: 32mm говорители и напреднали шумоизолиращи технологии.
- Комфорт за цял ден: Лек дизайн с паметна пяна за дълго носене.
- Сертифицирани за Microsoft Teams: Оптимизирани за едно натискане и интеграция.
- Гъвкава свързаност: USB-C/A съвместимост за лесно свързване.
- Подобрена концентрация: BusyLight™ сигнализира, когато сте в разговор.
Технически Спецификации:
- Връзка: Кабел (USB-C/A)
- Говорител: 32mm
- Микрофон: С шумоизолация
- Тегло: 150g
- Съвместимост: Windows, macOS, Microsoft Teams
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








