- JABRA

Цена
€42 72 / 83 55 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия PC таблет |
| Направление | Мобилен телефон Компютърна мултимедия PC таблет |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Външен цвят | Черен |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба Adapter |
| Компоненти | 2 колонки |
| USB | 1 (USB Type C); 1 (USB Type-A) |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба Adapter |
| Компоненти | 2 колонки |
| Диаметър на говорителя | 28 mm |
| USB | 1 (USB Type C); 1 (USB Type-A) |
| Технология на микрофона | Кондензатор |
| Технология на дистанционно управление | С кабел |
| Технология на дистанционно управление | С кабел |
| Технология на микрофона | Кондензатор |
| Тегло | 0.18кг |
JABRA Evolve 20 UC Стерео слушалки с кабел USB и USB-C/A адаптер
Насладете се на кристално чист звук за ежедневните си разговори и музика с професионалните стерео слушалки Jabra Evolve 20 UC. Благодарение на USB връзката (с включения USB-C към USB-A адаптер) те са готови за работа веднага – просто включете и говорете. Надглавиният дизайн осигурява комфорт при продължително носене, а вграденият шумопотискащ микрофон гарантира, че гласът ви се чува ясно.
Ключови Предимства
- Професионален звук — 40 мм говорители осигуряват богат, балансиран стерео звук за разговори и музика.
- Целодневен комфорт — Леки, надглавии слушалки с меки кожени тампони.
- Просто Plug-and-Play — USB връзка с включени USB-C и USB-A адаптер – съвместими с всеки компютър.
- Шумопотискащ микрофон — Намалява фоновия шум, за да се чувате ясно.
- Светлинен индикатор — Вграден LED светлинен индикатор показва кога сте заети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Надглавии |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Размер на драйвера | 40 мм |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс | 32 Ohm |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис / Конференции |
| Активно шумопотискане | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
Какво има в кутията
- Слушалки Jabra Evolve 20 UC
- USB кабел (USB-C конектор)
- USB-C към USB-A адаптер
- Кратко ръководство за употреба
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







