- JBL

Цена
€27 00 / 52 81 лв
с ДДС
В Наличност
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
JBL T290 са висококачествени жични слушалки, които ви осигуряват кристално ясен звук и аудио с отлично качество.
Те са леки, удобни и изключително компактни.Независимо от малките си размери и компактния си дизайн, те разполагат с 8.7 мм драйвери, които ви гарантират безпогрешен звук със силен и дълбок бас.Тези слушалки имат лек плосък кабел, който не се оплита и ви гарантира безпроблемна употреба.Освен това слушалките разполагат вграден микрофон и с бутон, който ви позволява да контролирате функциите им с лекота и удобство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm jack, male |
| Микрофон | Bulit-in Microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 102 ±3dB |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.24 m |
| Цвят | Black |
| Други | Premium Aluminium Build, JBL Pure Bass sound, Tangle-free flat cable, Hands Free Call, Dynamic Driver: 8.7mm, Ear tips (S, M, L), Weight 71g |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | In-ear |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискане | Не |
| Шумопотискане | Не |
| Контрол на звука | Не |
| Контрол на звука | Не |
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Headsets |
| Приложение | за дома |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Headsets |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Тапи |
| Свързаност | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Активно шумопотискане | Не |
| Bluetooth версия | Няма |
| Водоустойчивост | Не |
| Кутия за зареждане | Не |
| Безжично зареждане | Не |
| Размер на драйвера (mm) | 9 |
| Тегло | 0.01кг |
Слушалки JBL T290 BLK In-ear
Насладете се на мощен JBL Pure Bass звук в леки и удобни слушалки тип тапи. JBL T290 BLK осигуряват дълбок, плътен бас и сигурно прилягане за слушане през целия ден.
Ключови Предимства
- JBL Pure Bass звук — Насладете се на легендарното JBL качество, което оживява музиката ви с дълбок и богат бас.
- Ергономичен дизайн — Наклонените слушалки и три размера силиконови накрайници осигуряват удобно и сигурно прилягане за продължителна употреба.
- Вграден микрофон и дистанционно — Приемайте обаждания и управлявайте музиката си с вграденото дистанционно и микрофон.
- Кабел без заплитане — Плоският кабел предотвратява заплитането и улеснява съхранението.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на драйвера | 9 mm |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс | 16 ома |
| Чувствителност | 100 dB |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Конектор | 3.5 mm ъглов щепсел |
| Тегло | 12.7 g |
Какво има в кутията
- Слушалки JBL T290 BLK In-ear
- 3 размера силиконови накрайници (S, M, L)
- Гаранционна карта
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





