- LG

Цена
€241 00 / 471 36 лв
с ДДС
В Наличност


Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с по-добра острота и дълбочина от преди.
Живите цветове и яркостта издигат резолюцията на екрана до нови висоти.Преминете към по-високо качество на изображението с по-отчетлив контраст.Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание.Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина.Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения.Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин.Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза.Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване.Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора.Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big ТВ.Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.Добавете модерно докосване с елегантен дизайн, който се вписва елегантно във вашето помещение.Изживейте върхови постижения в игрите с VRR.Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.Насладете се на филмите както ги е замислил режисьорът с режима FILMMAKER MODE, който се адаптира към заобикалящата среда и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния й вид.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Smart асистент | Works with Apple Airplay2, Multiple View, Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast, Google Home / Hub |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB 2.0, eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF in, SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 95.7 x 23.3 x 60.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
| Други | Alpha 7 AI Processor 4K Gen8 |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 43 |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 60 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 54 |
| Енергиен клас | G |
| Подкатегория | Телевизори 43" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 9.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана (inch) | 43 |
| Технология на дисплея | LED |
| Резолюция | 4K UHD (3840x2160) |
| Smart TV | Да |
| Честота на опресняване (Hz) | 50 |
| HDMI портове (count) | 2 |
| Операционна система | webOS |
| HDR поддръжка | HDR10 Pro, HGiG, HLG |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB портове (count) | 1 |
| Енергиен клас | F (SDR) / G (HDR) |
| VESA монтаж | 200x200 |
| Тегло | 9.10кг |
LG 43UA73003LA 43" 4K UltraHD Smart TV
Насладете се на невероятна 4K яснота и интелигентно удобство с LG 43UA73003LA. С α7 AI процесор 4K Gen6 телевизорът подобрява качеството на изображението до близко до 4K и предоставя наситени HDR цветове чрез HDR10 Pro и HLG. Платформата webOS 25 с ThinQ AI осигурява интуитивно гласово управление и лесен достъп до стрийминг приложения.
Ключови Предимства
- α7 AI процесор 4K Gen6 — Интелигентно подобрение на резолюцията и оптимизация за всякакво съдържание.
- HDR10 Pro и HLG — Подобрен контраст и цветове за по-реалистично гледане.
- webOS 25 и ThinQ AI — Интелигентен телевизор с гласово управление, персонализирани препоръки и безпроблемна свързаност.
- ALLM и HGiG — Оптимизиран геймърски режим с ниска латентност и HGiG поддръжка за автентично HDR гейминг.
- Multiple View — Гледане на два източника едновременно на един екран.
- AI Sound Pro — Виртуален 5.1.2 ъпмикс за потапящ звук.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 43" (108 cm) |
| Технология на дисплея | LED |
| Резолюция | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Smart TV | Да |
| Операционна система | webOS 25 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| HDR поддръжка | HDR10 Pro, HGiG, HLG |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| HDMI портове | 3 |
| USB портове | 2 |
| Енергиен клас | F (SDR) / G (HDR) |
| VESA монтаж | 200 x 200 mm |
Какво има в кутията
- LG 43UA73003LA телевизор
- Дистанционно управление
- Батерии
- Захранващ кабел
- Стойка с две крачета (2 Pole Stand)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














