- BENQ

Цена
€1048 00 / 2049 71 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 5120x2880 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 3W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology: 2 Thunderbolt |
| VGA | - |
| USB-C | 2 USB Type-C |
| USB хъб | 3 USB Type A |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 24.2 x 42.7 (57.7) cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Headphone Jack |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 27 |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Време за реакция (ms) | 5 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Свързаност | USB-C |
| Свързаност | USB |
| Свързаност | Аудио изход |
| Вградени високоговорители | Да |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
| Тегло | 12.30кг |
Монитор BenQ PD2730S 27 инча 4K UHD IPS
Създаден за креативни професионалисти, BenQ PD2730S предлага невероятна 4K UHD резолюция с IPS технология за изключителна цветова точност и широки ъгли на виждане. USB-C свързаността с 60W захранване опростява вашето работно пространство, като същевременно поддържа висококачествено съдържание.
Ключови Предимства
- 4K UHD Резолюция — 3840x2160 пиксела за остри детайли и прецизно цветопредаване, идеално за обработка на снимки и видео.
- IPS Панел — Постоянни цветове и контраст от всеки ъгъл с покритие 99% sRGB и 95% DCI-P3.
- USB-C Свързаност — Един кабел за видео, данни и зареждане до 60W за лаптоп.
- Ергономична Стойка — Регулиране на височина, наклон, завъртане и ротация за комфортна работа.
- Вградени Високоговорители — Интегрирани 2W говорители за основен звук без външни тонколони.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 27 инча |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI, DisplayPort, USB-C (60W PD), USB хъб (2x USB-A 3.2), Аудио изход |
| Вградени високоговорители | Да (2x2W) |
| VESA монтаж | 100x100 mm |
| Регулируема височина | Да |
Какво има в кутията
- Монитор със стойка
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- DP кабел
- USB-C кабел
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













