- FORTRON

Цена
€44 57 / 87 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.fsplifestyle.com/PROP19a003895/
Form factor
ATX
AC Input
Input Voltage:200-240V
Input Current:4.5A
Input Frequency:50-60Hz
DC Output
550W
Connectors
ATX 24:1
4+4 PIN:1
PCI-E 6+2:2
SATA:5
Molex(PERIPHERAL):2
Floppy:1
PFC type
Active PFC
Fan information
Sleeve Fan, 120mm
Safety and Environmental
OCP, OVP, OPP, SCP
Other
Efficiency ? 85% @ typical load
Dimensions
150 x 140 x 86mm
Warranty
60 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.fsplifestyle.com/PROP19a003895/ |
| Form Factor | ATX |
| PFC Type | Active PFC |
| Warranty | 60 Months |
| Fan Information | Sleeve Fan, 120mm |
| Other | Efficiency ? 85% @ typical load |
| AC Input | Input Frequency:50-60Hz |
| AC Input | Input Voltage:200-240V |
| AC Input | Input Current:4.5A |
| Safety and Environmental | OCP, OVP, OPP, SCP |
| Dimensions | 150 x 140 x 86mm |
| DC Output | 550W |
| Connectors | ATX 24:1 |
| Connectors | 4+4 PIN:1 |
| Connectors | SATA:5 |
| Connectors | Molex(PERIPHERAL):2 |
| Connectors | Floppy:1 |
| Connectors | PCI-E 6+2:2 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 550 |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | 2x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 6 |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Не |
| Дължина (mm) | 140 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Захранване Fortron Hyper 80+ Pro 550W – Надеждно и ефективно
Захранете вашия PC с постоянно и чисто захранване с помощта на Fortron Hyper 80+ Pro 550W. Сертификатът 80 PLUS гарантира до 85% ефективност, като намалява топлината и разходите за електроенергия. 120-милиметровият безшумен вентилатор поддържа ниски температури по време на работа или игри.
Ключови Предимства
- 80 PLUS Сертифицирано — Висока ефективност за по-ниски сметки и по-хладна работа.
- 120 мм Тихи вентилатор — Интелигентен контрол на вентилатора балансира охлаждане и тишина.
- Пълна защита — Защита от пренапрежение, ниско напрежение, претоварване и късо съединение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 550 W |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus |
| Модулност | Немодулно |
| Размер на вентилатора | 120 mm |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранващ блок
- Мрежов кабел
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





