  • : LS27FG900XUXEN
  • : Монитори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Преобразувай любимите си видеоклипове в 3D.
Разшири своите игрови карти с Edge Lighting.
Остани винаги преди конкуренцията с постоянна честота на опресняване от 165Hz и почти мигновено време за реакция от 1ms (GtG).
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Smart OS-
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz165Hz
Яркост, cd/m2350cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAMD FreeSync Premium
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб2 USB 3.1 Gen1
Наклон-3° ~ -15°
Хоризонтално завъртане-
Регулиране на височина120 mm
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h26 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.4 x 20.3 x 54.1 mm
ЦвятSilver
VESA размер, mm100 x 100 mm
Приложениеза бизнеса и за дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch27
Вид на екранаFlat
ШирокоекраненДа
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Smart OSНе
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms1
Честота на опресняване, Hz165
Яркост, cd/m2350
Тип синхронизацияFreeSync
ТунерНе
Вградени говорителиДа
Display portДа
HDMIДа
Последователно свързванеНе
DVIНе
USB-CНе
USB хъбДа
VGAНе
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеНе
Вертикално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 27"
ЦвятSilver
Web камера, MPНе
Ethernet (RJ-45) портНе
Приложениеза бизнеса и за дома
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h26
Тегло9.60кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)165
Време за реакция (ms)1 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаVESA DisplayHDR 400
Adaptive SyncFreeSync Premium Pro
СвързаностHDMI
СвързаностDisplayPort
СвързаностUSB
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
Тегло9.60кг
Samsung Odyssey 3D G90XF 27" 4K 165Hz IPS Монитор
Влезте в нова дименсия на гейминга със Samsung Odyssey 3D G90XF. Този 27-инчов 4K IPS монитор предлага зашеметяваща визуализация при 165Hz, съчетавайки ултраостър детайл с плавно движение. Технологията за 3D без очила ви потапя като никога досега, правейки всяка игра реалистична.
Ключови Предимства
  • 4K UHD резолюция — 3840 x 2160 пиксела за ясни и детайлни изображения.
  • 165Hz честота на опресняване — Плавен геймплей с минимално замъгляване.
  • Свързаност — DisplayPort, HDMI и вграден USB хъб за периферия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран27 инча
Резолюция3840 x 2160 (4K UHD)
Честота на опресняване165 Hz