  • : R-FL12-WHAPN3-G
  • : Охлаждане
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 500-2150 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Fluid Dynamic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 55 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.82 mmAq
АМПЕРАЖ (A): 0.15 A
МОЩНОСТ (W): 1.8 W
НИВО НА ШУМ: 32 dBA
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Бял
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412711094
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 55 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 2.82 mmAq
АМПЕРАЖ (A): 0.15 A
МОЩНОСТ (W): 1.8 W
НИВО НА ШУМ: 32 dBA
RGB: Addressable RGB LEDДа
ЦВЯТ: Бял
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412711094
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ЦВЯТБял
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК55 CFM / 93.45 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
МОЩНОСТ (W)1.8 W
КОНЕКТОР4 pin PWM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
ДРУГИEach fan is equipped with a 3-Phase, 4-Pole, and 6-Slot motor
ДРУГИLight-optimized design using 36 pcs ARGB Gen2 lamps
КОНЕКТОР4 pin PWM
МОЩНОСТ (W)1.8 W
ЦВЯТБял
RGBДа
RGBДа
Тегло0.69кг
DeepCool Комплект вентилатори 3-в-1 (3x120mm) – FL12 White, Addressable RGB
Подобрявайте охлаждането и визията на вашия компютър с DeepCool FL12 White Fan Pack, включващ три висококачествени 120mm ARGB вентилатора. Създадени за отличен въздушен поток и зашеметяващи светлинни ефекти, тези вентилатори поддържат системата ви хладна, докато изглежда невероятно.
Основни Предимства:
  • Тихо Работа: Напреднал дизайн на перките намалява шума без компромиси с производителността.
  • Елегантен Бял Дизайн: Гладки бели перки и рамка допълват всяка тема на сглобка.
Технически Спецификации:
  • Размер: 120mm x 120mm x 25mm
  • Скорост: 500 – 1500 RPM ±10%