Захранване, PSU FORTRON VITA-850BD-B 850W
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
Vendor_url
https://www.fsplifestyle.com/en/product/VITABD850W.html
Model
VITA-850BD
Form factor
ATX12V V3.1
Power [Watts]
850W
AC Input
200-240V~ 6A 50-60Hz
DC Output
+3.3V/ +5V/ +12V/ -12V/ +5Vsb
20A/ 20A/ 70.83A/ 0.3A/ 2.5A
PFC type
Active ≧ 0.9
Fan information
Sleeve Bearing, 120mm
Safety and Environmental
OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO
Other
Bulk
Dimensions
140×150×86 mm
Warranty
60 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ModelVITA-850BD
Vendor_urlhttps://www.fsplifestyle.com/en/product/VITABD850W.html
Form FactorATX12V V3.1
PFC TypeActive ≧ 0.9
Warranty60 Months
Fan InformationSleeve Bearing, 120mm
OtherBulk
AC Input200-240V~ 6A 50-60Hz
Safety and EnvironmentalOVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO
Dimensions140×150×86 mm
DC Output+3.3V/ +5V/ +12V/ -12V/ +5Vsb
DC Output20A/ 20A/ 70.83A/ 0.3A/ 2.5A
Power [Watts]850W
Power850W
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)850
Форм факторATX 3.0
Сертификат за ефективност80 Plus Gold
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори4x 6+2-пинов
Размер на вентилатора135
SATA конектори (count)8
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло0.00кг
Захранване Fortron VITA-850BD-B 850W 80 Plus Gold, напълно модулно
Стабилно и ефективно захранване за вашата система. Fortron VITA-850BD-B 850W е сертифициран с 80 Plus Gold, осигуряващ до 90% ефективност при типични натоварвания.
Ключови Предимства
  • 80 Plus Gold ефективност — Намалява загубите на енергия и сметките за ток с до 90% ефективност.
  • 135 мм тих вентилатор — Двойноплавна динамична лагерна система с полупасивен Zero RPM режим за безшумна работа при ниски натоварвания.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност850 W
Форм факторATX 3.0
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора135 mm