Телевизор, LG 55QNED87A3B, 55" 4K QNED MiniLED  HDR Smart TV, 100Hz, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, 8 AI Processor 4K, HDR 10, webOS 25 ThinQ,  FreeSync, VRR 120Hz, Multi View, 4K Upscaling, Wi-Fi 6, Voice Controll, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, CI, HDMI eARC, SPDIF, Cresce
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Процесорът ни с изкуствен интелект може да разпознава съдържание по жанр.
Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.
Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.
Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Big TV.
Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран.
Тънкият дизайн придава изтънченост на вашето помещение.
Размер на екрана, inch55" (139.70 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS Smart TV
Честота, Hz100Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2.0 ch, Clear Voice Pro, alpha8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning, Sound Mode Share, WOW Orchestra
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване4 HDMI, 2 USB, HDMI eARC, Simplink (HDMI CEC), SPDIF (Optical Digital Audio Out)
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h64 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm123.6 x 26.0 x 74.6 (78.6) cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 300 mm
ДругиHDR 10, alpha 8 AI Processor 4K Gen2, Multi View, Magic Remote Control
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch55
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияДа
Честота, Hz100
МрежаДа
BluetoothДа
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h64
Енергиен класE
ПодкатегорияТелевизори 55"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло24.20кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)55
Технология на дисплеяMini-LED
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)100
HDMI портове (count)4
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаHDR10
Wi-FiДа
BluetoothДа
USB портове (count)2
Енергиен класE (SDR) / G (HDR)
VESA монтаж300x300
Тегло24.20кг
LG 55QNED87A3B 55" 4K QNED MiniLED Smart TV
Ключови Предимства
  • 100Hz честота на опресняване — Плавно движение за спорт, филми и бързи игри.
  • Гейминг функции — VRR 120Hz, AMD FreeSync и Game Optimizer за намалено разкъсване и заекване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана55"
Технология на дисплеяQNED MiniLED
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Честота на опресняване100 Hz