- HAMA

Стенна стойка за TV Fullmotion, 165 см, 32-65 ", до 35 кг
Размер на отворите за TV закрепване: до M8
Материал: Стоманена плоча
Модел: TV
Брой връзки: 3
Наклон: +/- 2 / - 12°
Въртене: 3°
Завъртане: 180 °
VESA стандарт (от-до): 200x200 - 400x400
Разстояние до стената: 5.2 - 40.7 см
Външна височина (Height) 43.3 см
Външна ширина (Width) 43.1 см
Плоча за монтаж – дължина 35.1 см
Плоча за монтаж – ширина 27.9 см
Максимално натоварване: 35 kg
Препоръчителни размери на екрана: 81 - 142 cm (32" - 56")
Размер: XL
Версия: Подвижна
Цват: Бял
Стенна стойка за TV Fullmotion, 165 см, 32-65 ", до 35 кг
Размер на отворите за TV закрепване: до M8
Материал: Стоманена плоча
Модел: TV
Брой връзки: 3
Наклон: +/- 2 / - 12°
Въртене: 3°
Завъртане: 180 °
VESA стандарт (от-до): 200x200 - 400x400
Разстояние до стената: 5.2 - 40.7 см
Външна височина (Height) 43.3 см
Външна ширина (Width) 43.1 см
Плоча за монтаж – дължина 35.1 см
Плоча за монтаж – ширина 27.9 см
Максимално натоварване: 35 kg
Препоръчителни размери на екрана: 81 - 142 cm (32" - 56")
Размер: XL
Версия: Подвижна
Цват: Бял
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Стойка за | TV |
| Тип стойка | Подвижна |
| Тип стойка | Подвижна |
| Мин. диагонал (инча) | 32 inch |
| Въртене | 180° |
| Макс.диагонал (инча) | 65 inch |
| Стойка за | TV |
| VESA Стандарт | 200 x 200 |
| VESA Стандарт | 300 x 200 |
| VESA Стандарт | 300 x 300 |
| VESA Стандарт | 400 x 200 |
| VESA Стандарт | 400 x 400 |
| VESA Стандарт | 300 x 100 |
| VESA Стандарт | 200 x 300 |
| Мин. диагонал (инча) | 32 inch |
| Макс.диагонал (инча) | 65 inch |
| Макс.тегло (кг) | 35 Kg |
| VESA Стандарт | 200 x 200 |
| VESA Стандарт | 300 x 100 |
| VESA Стандарт | 300 x 200 |
| VESA Стандарт | 300 x 300 |
| VESA Стандарт | 400 x 200 |
| VESA Стандарт | 400 x 400 |
| VESA Стандарт | 200 x 300 |
| Макс.тегло (кг) | 35 Kg |
| Цвят | Бял |
| Вертикален наклон (градуси) | 2 / 12° |
| Въртене | 180° |
| Разстояние спрямо стената (мм) | 52 - 407 |
| Вертикален наклон (градуси) | 2 / 12° |
| Разстояние спрямо стената (мм) | 52 - 407 |
| Монтиране на | Стена |
| Цвят | Бял |
| Монтиране на | Стена |
| Тегло | 5.70кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | С пълно движение |
| Минимален размер на екрана (inch) | 32 |
| Максимален размер на екрана (inch) | 65 |
| Максимално тегло (kg) | 35 |
| VESA съвместимост | 75x75 |
| VESA съвместимост | 100x100 |
| VESA съвместимост | 200x200 |
| VESA съвместимост | 300x300 |
| VESA съвместимост | 400x400 |
| Ъгъл на наклон (°) | 15 |
| Ъгъл на завъртане (°) | 180 |
| Отстояние от стената (mm) | 1650 |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Тегло | 5.70кг |
Стенна стойка за TV с пълно движение – 165 см, 32-65"
Насладете се на максимална гъвкавост при гледане с пълно подвижната стойка на Hama. Проектирана за екрани от 32 до 65 инча и поддържаща до 35 кг, тя ви позволява да накланяте, завъртате и разширявате телевизора за перфектен ъгъл от всяко място в стаята.
Ключови Предимства
- Пълно движение — Регулирайте наклон, завъртане и удължаване до 165 см за оптимален изглед.
- Универсална съвместимост — Подходяща за повечето VESA стандарти; за телевизори 32-65".
- Здрава конструкция — Стоманена изработка, носеща до 35 кг безопасно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | С пълно движение |
| Минимален размер на екрана | 32 инча |
| Максимален размер на екрана | 65 инча |
| Максимално тегло | 35 кг |
| Максимално разстояние от стената | 165 см (1650 мм) |
Какво има в кутията
- Стенен монтаж
- Комплект монтажен хардуер
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




























