- LG
- Няма Наличност

Няма Наличност
Alpha 11 AI Processor Gen2 повишава качеството на визуализациите до 4K със зашеметяващи цветове и яркост.
Модулите с изкуствен интелект възприемат обектите с точност на ниво пиксел, за да подобрят качеството на картината и да осигурят възможно най-доброто зрителско изживяване.Alpha 11 AI Processor Gen2, новият метод за излъчване и управление на светлината осигуряват до три пъти по-ярка картина.Разкрийте хипнотизираща дълбочина, детайли и контраст от зашеметяващото качество на картината.Истинските нива на черното запазват наситено черния си вид, независимо дали около вас е светло или тъмно.Сертификат за 100% обем и достоверност на цвета.Наслаждавайте се на точни, ярки цветове на екран без отражения дори на слънчева светлина или в тъмна среда.AI Super Upscaling, AI Perceived Object Enhancer и OLED Dynamic Tone Mapping анализират елементите на всеки кадър, за да подобрят резолюцията, яркостта, дълбочината и чистотата на картината.Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения.Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас.Screen of a user going through the AI Picture Wizard personalization process.Series of pictures are shown with user's selections being highlighted.A loading icon appears and a landscape image is shown being enhanced from left to right.Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага.Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин.Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | OLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 |
| Smart асистент | Multiple View, Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast, Works with Apple Airplay2 |
| Честота, Hz | 120Hz (up to 144Hz) |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 60 W, 4.2 ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound, Sound Mode Share, Bluetooth Surround Ready, WOW Orchestra |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 3 USB 2.0, eARC (HDMI 2), Simplink (HDMI CEC), 2 RF In, CI Slot, SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 85 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.1 x 26.3 x 86.5 (91.0) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
| Други | Alpha 7 AI Processor 4K Gen8 |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 65 |
| Технология | OLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 120 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Да |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 85 |
| Енергиен клас | F |
| Подкатегория | Телевизори 65" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 34.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
LG OLED65G53LS – Завладяващ 4K OLED evo телевизор с AI-подобрени изображения
Насладете се на зашеметяващи визуали и кинематографичен звук с LG OLED65G53LS – 65-инчов UHD OLED evo телевизор, създаден да преобрази домашните развлечения. Благодарение на процесора Alpha 11 AI 4K, този телевизор предлага невероятно реалистични изображения, по-дълбоки черни нива и ярки цветове.
Основни предимства:
- Перфектен контраст и безкрайни черни нива: OLED пикселите със собствено осветление гарантират истински контраст.
- AI-оптимизирано 4K: Процесорът Alpha 11 AI подобрява картината и звука в реално време.
- Плавен гейминг и движение: 120Hz native честота с VRR (144Hz), NVIDIA G-SYNC и AMD FreeSync за игри без скъсвания.
- Кинематографичен HDR: Поддръжка на Dolby Vision, HDR10 и Dolby Atmos за филмово изживяване.
- Умен и свързан: ThinQ AI, Wi-Fi 6, AirPlay 2 и гласово управление за лесно стрийминг.
Технически спецификации:
- Дисплей: 65" OLED evo, 4K UHD (3840 x 2160), Full Cinema Screen
- Процесор: Alpha 11 AI 4K
- Честота на опресняване: 120Hz Native (VRR до 144Hz)
- HDR: Dolby Vision, HDR10, HLG
- Аудио: Dolby Atmos
- Свързаност: Wi-Fi 6, Bluetooth, HDMI, USB, IC слот
- Умни функции: ThinQ AI, AirPlay 2, DVB-C/T2/S2
Превърнете всекидневната си в луксозно домашно кино с LG OLED65G53LS – телевизорът, който съчетава иновации и незабравими преживявания.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









