- XIGMATEK

Цена
€103 54 / 202 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN45219
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 7
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm / 140 mm x 1SSD/HDD Mounting Bracket: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 180 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 Tempered Glass Panel DesignSuperior Airflow and Ventilation DesignSmart Fan Control LCD Display PanelSupport ATX Back Plug Motherboard
РАЗМЕРИ: 450 x 258 x 476 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409545219
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN45219
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 7
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm / 140 mm x 1SSD/HDD Mounting Bracket: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 180 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 Tempered Glass Panel DesignSuperior Airflow and Ventilation DesignSmart Fan Control LCD Display PanelSupport ATX Back Plug Motherboard
РАЗМЕРИ: 450 x 258 x 476 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409545219
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN45219
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 7
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm / 140 mm x 1SSD/HDD Mounting Bracket: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 180 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 Tempered Glass Panel DesignSuperior Airflow and Ventilation DesignSmart Fan Control LCD Display PanelSupport ATX Back Plug Motherboard
РАЗМЕРИ: 450 x 258 x 476 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409545219
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN45219
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 7
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB)Rear: 120 mm x 1 (ARGB)
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm / 140 mm x 1SSD/HDD Mounting Bracket: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 180 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 420 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 3 Tempered Glass Panel DesignSuperior Airflow and Ventilation DesignSmart Fan Control LCD Display PanelSupport ATX Back Plug Motherboard
РАЗМЕРИ: 450 x 258 x 476 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409545219
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отстрани |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 7 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 (ARGB) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 (Reversed, ARGB) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Tempered Glass Panel Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Smart Fan Control LCD Display Panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow and Ventilation Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Support ATX Back Plug Motherboard |
| РАЗМЕРИ | 450 x 258 x 476 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Shroud: 120 mm x 3 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm / 140 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | SSD/HDD Mounting Bracket: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 |
| Тегло | 12.58кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Включени вентилатори (count) | 7 |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло | 12.58кг |
Xigmatek Vision Arctic EATX кутия: 7 ARGB вентилатора, LCD дисплей, интелигентно управление
Изживейте върховно охлаждане и визуална персонализация с Xigmatek Vision Arctic. Този full-tower корпус разполага със 7 предварително инсталирани ARGB вентилатора, цветен LCD дисплей и интелигентен контрол на вентилаторите, осигурявайки както изключителен въздушен поток, така и зашеметяващ вид за вашето high-end изграждане.
Ключови Предимства
- 7 Предварително Инсталирани ARGB Вентилатора — Отлично охлаждане с възможност за синхронизация на осветлението.
- LCD Дисплей — Показва системна информация в реално време или персонализирани изображения и анимации директно на предния панел.
- Интелигентен Контрол на Вентилаторите — Лесно управление на скоростта и осветлението чрез вградения контролер за тиха и хладна работа.
- Поддръжка на EATX — Просторен интериор, който побира най-големите дънни платки, мощни видео карти и множество радиатори.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Включени вентилатори | 7 x ARGB (предварително инсталирани) |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Xigmatek Vision Arctic Компютърна кутия
- 7 x ARGB вентилатора (предварително инсталирани)
- LCD дисплей (предварително инсталиран)
- Интелигентен контролер за вентилатори
- Комплект аксесоари и ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













