- XIGMATEK

Цена
€56 02 / 109 57 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN43802
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2Top: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width = 280 mm)PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Support Motherboard up to E-ATXSuperior Airflow and Ventilation DesignReverse Fan Blade Pre-installed on MB Panel SideMesh Top Panel and 2 Tempered Glass Panel DesignPSU Length Limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 425 x 212 x 490 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409543802
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN43802
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2Top: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width = 280 mm)PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Support Motherboard up to E-ATXSuperior Airflow and Ventilation DesignReverse Fan Blade Pre-installed on MB Panel SideMesh Top Panel and 2 Tempered Glass Panel DesignPSU Length Limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 425 x 212 x 490 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409543802
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN43802
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2Top: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width = 280 mm)PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Support Motherboard up to E-ATXSuperior Airflow and Ventilation DesignReverse Fan Blade Pre-installed on MB Panel SideMesh Top Panel and 2 Tempered Glass Panel DesignPSU Length Limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 425 x 212 x 490 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409543802
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN43802
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 6
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2Top: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width = 280 mm)PSU Shroud: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 1
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 410 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Support Motherboard up to E-ATXSuperior Airflow and Ventilation DesignReverse Fan Blade Pre-installed on MB Panel SideMesh Top Panel and 2 Tempered Glass Panel DesignPSU Length Limitation: 200 mm
РАЗМЕРИ: 425 x 212 x 490 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409543802
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 120 mm x 2 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU length limitation: 200 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow and Ventilation Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh Top Panel and 2 Tempered Glass Panel Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Reverse Fan Blade Pre-installed on MB Panel Side |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Support Motherboard up to E-ATX |
| РАЗМЕРИ | 425 x 212 x 490 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Shroud: 120 mm x 3 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width = 280 mm) |
| Тегло | 7.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 400 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 180 |
| Включени вентилатори (count) | 6 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 3.2 Type-C |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 360мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 11.2 |
| Тегло | 7.00кг |
Xigmatek Alphard E-ATX кутия с 6 ARGB вентилатора
Изживейте превъзходен въздушен поток и зашеметяваща естетика с кутията Xigmatek Alphard. Проектирана да поддържа E-ATX дънни платки, тази mid-tower кутия идва с предварително инсталирани шест ARGB вентилатора за изключително охлаждане и персонализирано осветление.
Ключови Предимства
- Предварително инсталирани ARGB вентилатори — Шест 120mm ARGB вентилатора осигуряват отличен въздушен поток още от кутията, с ярко осветление, което може да се синхронизира с дънната платка.
- Съвместимост с E-ATX — Просторният интериор побира големи E-ATX, ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, предлагайки гъвкавост за високопроизводителни конфигурации.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете своите компоненти с елегантен прозорец от закалено стъкло, който подчертава вашето RGB осветление.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани дънни платки | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Включени вентилатори | 6 x 120mm ARGB |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Кутия Xigmatek Alphard
- 6 x 120mm ARGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















