- Zalman

Цена
€56 43 / 110 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: P10-NAMU-BLACK
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 173 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden elementsPremium Tempered GlassTool-Free Tempered GlassUnrestricted Cooling PotentialEasy Accessible I/O PortsTop/Bottom Magnetic Dust Filter120mm Non-LED FansGPU Support Bracket Included With Height Adjustment
РАЗМЕРИ: 423 x 216 x 422 mm
ТЕГЛО: 6.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650378
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: P10-NAMU-BLACK
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 173 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden elementsPremium Tempered GlassTool-Free Tempered GlassUnrestricted Cooling PotentialEasy Accessible I/O PortsTop/Bottom Magnetic Dust Filter120mm Non-LED FansGPU Support Bracket Included With Height Adjustment
РАЗМЕРИ: 423 x 216 x 422 mm
ТЕГЛО: 6.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650378
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Zalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: P10-NAMU-BLACK
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 173 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden elementsPremium Tempered GlassTool-Free Tempered GlassUnrestricted Cooling PotentialEasy Accessible I/O PortsTop/Bottom Magnetic Dust Filter120mm Non-LED FansGPU Support Bracket Included With Height Adjustment
РАЗМЕРИ: 423 x 216 x 422 mm
ТЕГЛО: 6.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650378
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: P10-NAMU-BLACK
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.1 Type-C1 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mm
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mmFront: 2 x 120 mmRear: 1 x 120 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 1
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 5
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 173 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Wooden elementsPremium Tempered GlassTool-Free Tempered GlassUnrestricted Cooling PotentialEasy Accessible I/O PortsTop/Bottom Magnetic Dust Filter120mm Non-LED FansGPU Support Bracket Included With Height Adjustment
РАЗМЕРИ: 423 x 216 x 422 mm
ТЕГЛО: 6.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 8800263650378
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 173 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | GPU Support Bracket included with Height Adjustment |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium Tempered Glass |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tool-Free Tempered Glass |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Top/Bottom Magnetic Dust Filter |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Unrestricted Cooling Potential |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 120mm Non-LED Fans |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy Accessible I/O Ports |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wooden elements |
| РАЗМЕРИ | 423 x 216 x 422 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 3 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| ТЕГЛО | 6.1 kg |
| Тегло | 7.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Плътен |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 155 |
| Включени вентилатори (count) | 2 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 5.5 |
| Тегло | 7.20кг |
Zalman P10 NAMU Black mATX кутия с дървен преден панел
Съчетайте вечен дизайн с модерна производителност. Zalman P10 NAMU разполага с оригинален дървен преден панел, който придава естествена елегантност. Компактният Micro-ATX форм фактор поддържа мощен хардуер, като същевременно осигурява тиха и ефективна охладителна система.
Ключови Предимства
- Премиум дървен панел — Истинско дърво отпред добавя стил и топлина към всяка конфигурация.
- Компактен mATX дизайн — Подходящ за Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, спестява място без компромис с разширяемостта.
- USB-C преден порт — Високоскоростен USB-C за съвременни устройства.
- Отлично охлаждане — Включва два 120mm вентилатора, поддържа до 240mm радиатор отпред и 120mm отзад.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Плътен |
| Цвят | Черен |
| Макс. дължина на GPU | 330 mm |
| Макс. височина на CPU охладител | 155 mm |
| Включени вентилатори | 2 x 120mm |
| Предни USB портове | USB-C, USB 3.0 x2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове | 2 |
| 3.5" слотове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло | 5.5 кг |
Какво има в кутията
- Zalman P10 NAMU Черна кутия
- Комплект аксесоари
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

























