- OLYMPUS

Техният новаторски дизайн и усъвършенствана технология ги правят подходящи както за студенти, така и за професионалисти, осигурявайки висококачествени записи при всякакви обстоятелства.
Допълнителни характеристики:
- Мултифункционален стерео рекордер
- Истинска стерео микрофонна система
- Единичен режим
- Стерео рекордер
- 7 записващи сцени
- Търсене в календар
- Гласов еквалайзер
- Намаляване на шума
- Нискочестотен филтър
- Вградена стойка
ИМЕ НА МОДЕЛ: WS-882 WS-883
2 МИКРОФОНА: Висококачествени стерео микрофони (насочени)
ЦВЯТ НА КАРПУСА: Черен
ВЪТРЕШНА ПАМЕТ: 4GB 8GB
ВЪНШНА ПАМЕТ: Micro SD/Micro SDHC карта (до 32GB)
РЕЖИМ НА ЗАПИС: [MP3]
Стерео семплиране: 128 kb/s/44,1 kHz
Моно семплиране: 64 kb/s/44,1 kHz
Моно семплиране: 8 kb/s/11 025 kHz [PCM]
Моно семплиране: 22,05 kHz 16 bit
TEMPO МАКСИМАЛНО ВРЕМЕ ЗА ЗАПИС: До 1040 часа* Нагоре до 2080 часа* ПРЕЗАРЕЖДАЕМИ
АКУМУЛЯТОРНИ: Да
2 алкални батерии 2 Ni-MH (AAA) батерии
ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА: До 110 часа***
КОМПЮТЪРЕН ИНТЕРФЕЙС: Високоскоростен USB 2.0 клас за масово съхранение
ВРЪЗКА С КОМПЮТЪР: Директна връзка чрез вграден USB стик
ГОВОРИТЕЛ: Вграден динамичен кръгъл високоговорител Ø 20 mm, максимална мощност: 250 mW
ЖАК ЗА ТЕЛЕФОН: Ø 3,5 mm, Импеданс: 8 ? или повече
Гнездо за МИКРОФОН: Ø 3,5 mm, Импеданс: 2 k?
ЧЕСТОТА ОТКЛЮЧВАНЕ ПРЕЗ МИКРОФОН: 70 Hz ~ 17000 Hz Горната граница на честотата се задава от режима на запис по време на MP3 запис.
ЧЕСТОТА ЧРЕЗ МИКРОФОНЕН КОНЕКТОР :
[MP3]
128 kb/s : 40 Hz ~ 17 000 Hz
64 kb/s моно : 40 Hz ~ 15 000 Hz
8 kb/s моно : 40 Hz ~ 3 500 Hz
[PCM]
40 Hz ~ 11 000 Hz
ЧЕСТОТА РЕАКЦИЯ ПО ВРЕМЕ НА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ:
30 Hz ~ 20 000 Hz
Горната граница на честотната характеристика се определя от режима на запис по време на MP3 запис.
ПОДДЪРЖАНИ ОПЕРАЦИОННИ СИСТЕМИ: Windows 8.1/10/11 macOS 10.12 bis 10.15/macOS 11/macOS 12/macOS 13
РАЗМЕРИ: 111,5 mm × 39 mm × 18 mm ; ТЕГЛО: : 77 g
НИВО НА ЗАПИС: Високо/Ниско/Интелигентен автоматичен
ЦЕНТЪР ЗА ЗАПИС: Диктовка , среща, конференция, презапис (таймер и автоматично разделяне), телефонен запис
ДРУГИ ОПЦИИ ЗА ЗАПИС: Нискочестотен филтър, Гласово активиран запис (VAR),
Гласова синхронизация, до 99 индексни знака на файл за ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ
ФИЛТРИ: Потискане на шума, Гласов баланс
ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИГРАТА : Намаляване на гласа, контрол на скоростта, сянка, произволно, повторение
ОРГАНИЗАЦИЯ НА ДАННИТЕ: Множество опции за папки + функция за търсене в календар
*Зависи от формата на запис **Живот на базата на използване на алкални батерии
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вградена памет (GB) | 2 GB |
| Формат на запис | MP3 |
| Живот на батерията (h) | 50 ч |
| Тип микрофон | Моно |
| Дисплей | Да |
| Слот за карта памет | Да |
| Максимално време за запис (h) | 1040 ч |
| Активиране с глас | Да |
| USB връзка | Micro-USB |
| Bluetooth | Не |
| Шумопотискане | Да |
| Тегло (g) | 46 г |
| Тегло | 0.00кг |
Диктофон Olympus WS-883 – Черен
Записвайте ясно звук с Olympus WS-883 – компактен и надежден диктофон. Подходящ за лекции, срещи и лични бележки, с вградена памет от 2 GB за продължителни записи.
Ключови предимства
- Дълъг живот на батерията – До 50 часа непрекъснат запис с един комплект батерии, идеален за целодневна употреба.
- Лесна работа – Запис с един бутон и лесна навигация, подходящ за всяка ситуация.
- Компактен дизайн – Лек и преносим, лесно се побира в джоб или чанта.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вградена памет | 2 GB |
| Формат на запис | MP3 |
| Живот на батерията | До 50 часа |
| Тип микрофон | Моно |
| Дисплей | Да |
| USB връзка | Micro-USB |
| Активиране с глас | Да |
| Тегло | 46 g |
Какво има в кутията
- Диктофон Olympus WS-883
- AAA батерии (2 бр.)
- USB кабел
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












