- OLYMPUS

Цена
€35 73 / 69 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Шумопотискащият ME-52W микрофон намалява околния шум и позволява чист запис
Той се свързва директно към буксата за микрофон, а с механизма за накланяне може да се регулира посоката на микрофона
Доставя се в комплект с дунапренов филтър, удължителен кабел (1м) и щипка
Съдържание на кутията:
Olympus Me-52W
Удължител за кабел 1м
Ветробран
Клипс/Игла за закачване
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Връзка | 3.5мм жак |
| Посоченост | Многопосочен |
| Честотен обхват | 100–10,000 Hz |
| Приложение | Създаване на съдържание |
| Фантомно захранване | Не |
| Чувствителност (dB) | -35 dB |
| Безжичен | Не |
| Включена стойка | Не |
| Поп филтър | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.2 m |
| Тегло | 0.00кг |
Микрофон Olympus ME-52
Olympus ME-52 е компактен монополен микрофон тип „лавалиер“, проектиран за ясен запис на глас с диктофони и преносими рекордери. Неговата многопосочна диаграма улавя звука равномерно от всички посоки, осигурявайки естествен и разбираем аудио запис.
Ключови Предимства
- Удобен клипс — Лек и лесен за закрепване към дрехите, идеален за запис без ръце.
- Многопосочност — Улавя звук от всички посоки, подходящ за срещи и диктовка.
- Plug-and-Play — Стандартен 3.5 мм жак, съвместим с повечето диктофони на Olympus и други устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Кондензаторен |
| Връзка | 3.5 мм жак |
| Посоченост | Многопосочен |
| Честотен обхват | 100 – 10 000 Hz |
Какво има в кутията
- Микрофон Olympus ME-52
- Клипс
- Ветрозащита
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






