- OLYMPUS

Безплатна Доставка


Основните функции:
Процесор за изображения TruePic VIII
12MP BSI CMOS сензор
Обектив с оптично увеличение 4x f/2-4.9 (25-100 mm еквивалент във формат 35 mm)
Устойчив на вода, удари, удари, замръзване и прах
Съвместим с 17 аксесоара
3" LCD монитор с 1,04 милиона точки
Запис на видео в 4K и Full HD при 30 fps
Интегриран Wi-Fi, GPS и система за полеви сензори
USB-C свързаност
Стъкло против запотяване
Режими за макро и подводна фотография
Функции като Pro Capture, Live Composite, Vertical Video
Възможност за заснемане на RAW изображения
Сензори за действие за различни функции
Поддръжка на 4K Ultra HD видео
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип фотоапарат | Компактен |
| Размер на сензора | 1/2.3-инч |
| Резолюция (MP) | 12 |
| Максимална видео резолюция | 4K UHD |
| Размер на дисплея (inch) | 3.0 |
| Стабилизация на образа | Цифрова |
| ISO диапазон | 100 - 12800 |
| Серийна снимка (fps) | 20 |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Тъч екран | Не |
| Защита от прах и влага | Да |
| Тегло (g) | 249 |
| Тегло | 0.00кг |
Цифров фотоапарат Olympus TG-7 - Черен
Уловете всяко приключение без граници с Olympus TG-7 – здрав компактен фотоапарат, създаден да издържа на екстремни условия. Водоустойчив до 15 метра, устойчив на удари от 2,1 метра и на замръзване до -10°C, той е готов за всяко предизвикателство.
Ключови Предимства
- Изключителна издръжливост — Водоустойчив, устойчив на удари, прах и замръзване за всяка среда.
- Висококачествено изображение — 12MP сензор и процесор TruePic VIII осигуряват остри и живи снимки и 4K UHD видео.
- Макро възможности — Микроскоп режим за зашеметяващи крупни планове до 1 см.
- Вградена свързаност — Wi-Fi и Bluetooth за лесно споделяне и дистанционно управление.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип фотоапарат | Компактен |
| Размер на сензора | 1/2.3-инч |
| Резолюция (MP) | 12 |
| Максимална видео резолюция | 4K UHD |
| Размер на дисплея (инч) | 3.0 |
| Стабилизация на образа | Цифрова |
| ISO диапазон | 100 - 12800 |
| Серийна снимка (fps) | 20 |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Тъч екран | Не |
| Защита от прах и влага | Да |
| Тегло (g) | 249 |
Какво има в кутията
- Фотоапарат Olympus TG-7
- Акумулаторна батерия (LI-92B)
- Зарядно устройство (F-5AC)
- USB кабел (CB-USB13)
- Калъф за китка
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










