- Ugreen

Светкавична бързина в зареждането на устройства 100W+45W (145W Max): Благодарение на най-новите технологии PD 3.0 и QC 3.0, PB205 е в състояние да достигне супер бърза скорост на зареждане: 145W обща мощност (USB C1 100W+ USB C2 45W)! Заредете 2022 MacBook Pro 14" до 50% за 30 минути. 25 000mAh огромен капацитет: UGREEN 25000mAh с него може да зареди напълно MacBook Pro 14" до 1,3 пъти, Galaxy S23 Ultra до 3,0 пъти и iPhone 14 до 5,6 пъти, за да запази ти в потока. Тройна гъвкавост при зареждане: мощната захранваща банка с 3 USB порта (USB C1/C2, USB A изходи) ви позволява да зареждате три устройства с максимална скорост едновременно. Във всеки случай той предлага високоскоростно зареждане от над 100 W (освен ако не използвате USB C2 и USB A портовете заедно).
Интелигентен и първокласен дизайн: LED дигитален екран показва оставащата батерия на захранващата банка.
Подходящ за пътуване в самолет.
"*Цифров дисплей *Поддръжка на PD 3.1、PD3.0、PPS 2.0、QC 3.0、AFC、FCP、SCP...... *USB-C вход: 5V⎓3A/9V⎓3A/12V⎓3A/15V⎓ 3A/20V⎓3.25A
*USB-C1 изход: 5V⎓3A/9V⎓3A/12V⎓3A/15V⎓3A/20V⎓5A/28V⎓5A 140W Макс.
*USB-C2 изход: 5V⎓3A/9V⎓3A/12V⎓3A/15V⎓3A/20V⎓3.25A 65W Макс.
*USB-A изход: 10V⎓2.25A/5V⎓3A/9V⎓2A/12V⎓1.5A 22.5W Макс.
* Обща мощност: 145 W Макс
*Капацитет на батерията: 25000mAh 18V(90Wh)
* Номинален капацитет: 14500mAh (TYP 5V 6A)
*L160*W80.8*H26.7mm *С 0.5M C-C кабел"
"*145W бързо зареждане
*ГОЛЯМ КАПАЦИТЕТ 25000mAh
* Двупосочно бързо зареждане
*Интелигентен цифров дисплей
* Широка съвместимост ( MacBook Pro 16", MacBook Pro M2 13" 2022, MacBook Air 13", HP Spectre, Huawei MacBook, Notebook, iPad Pro/ Air, Tab A8 / S8; iPhone 14 / iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max / iPhone 13 / iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max / iPhone 12 / 12Pro /12 Mini /11 / SE 2022/2020, AirPods Pro, MagSafe и Galaxy S23 Ultra / S22 / S21 /S10 / Note 10, Pixel 7 Pro, Pixel 6 , Pixel 5, Pixel 4 и др.)"
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 25000 mAh |
| Напрежение (V) | 3.7 |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Съвместимо устройство | Таблет |
| Съвместимо устройство | Преносими компютри |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 92.5 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
Външна батерия UGREEN 25000mAh 145W PD PB205
Изживейте ултрабързо зареждане на лаптопа, таблета и смартфона си с UGREEN PB205. С огромен капацитет от 25000mAh и обща мощност от 145W, тази външна батерия може да зареди MacBook Pro до 50% само за 30 минути, докато едновременно зарежда телефона ви.
Ключови Предимства
- Огромен капацитет 25000mAh — Зареждайте смартфони многократно или лаптоп веднъж напълно.
- Обща мощност 145W — Два USB-C порта поддържат до 100W всеки, достатъчно за бързо зареждане на лаптопи, таблети и телефони едновременно.
- Бързо презареждане — Вход до 65W през USB-C, напълно се зарежда за около 2 часа.
- Цифров дисплей — Показва нивото на батерията и оставащото време в реално време.
- Широка съвместимост — Поддържа PD 3.0, QC 4+, SCP, FCP, AFC и други.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 25000mAh / 92.5Wh |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| USB-C 1 изход | До 100W (5V/9V/12V/15V/20V, 5A макс.) |
| USB-C 2 изход | До 100W (5V/9V/12V/15V/20V, 5A макс.) |
| USB-A изход | До 22.5W (4.5V/5V/9V/12V, 2.5A макс.) |
| Обща изходна мощност | 145W |
| Вход (USB-C) | До 65W |
| Тегло | Прибл. 630 g |
| Размери | 153 x 81 x 30 mm |
Какво има в кутията
- Външна батерия UGREEN PB205
- USB-C към USB-C кабел (1м)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













