- Ugreen

В днешния свят богат на технологии, Powerbank UGREEN 25 000 mAh е вашият верен спътник. С най-новата технология PD 3.1, тази захранваща банка с бързо зареждане осигурява зареждане с пълна скорост за вашите устройства. MacBook Pro 16'' може да бъде зареден до 56% само за 30 минути. Максимална обща мощност от 200 W, двойна мощност от 100 W може бързо да захранва два лаптопа едновременно.
Огромен капацитет от 25 000 mAh: Powerbank UGREEN 25 000 mAh осигурява непрекъснато и надеждно захранване, като зарежда напълно MacBook Pro 16" до 1,3 пъти, iPhone 15 до 5,2 пъти и Galaxy S23 Ultra до 3,6 пъти. 90Wh одобрен от авиокомпанията капацитет е идеален за ръчен багаж, поддържайки вашето глобално пътуване пълно с енергия.
Премиум TFT дисплей: Получете по-интелигентно изживяване при зареждане чрез първокласния цифров дисплей, предоставящ оставащата батерия, напрежение в реално време, ток в реално време, входна мощност и изходна мощност. Можете да разберете състоянието на зареждане на различни устройства бързо и интуитивно.
По-малък размер, по-голяма мощност: Възприемайки усъвършенствания дизайн на колоната, това преносимо зарядно устройство се отличава с по-тясна ширина и по-малък размер от традиционните захранващи банки с голям капацитет и висока мощност. Лесно се поставя в ръчен куфар или лично куфарче, намалявайки заетостта на пространството.
Един за всички: UGREEN power bank поддържа почти всички основни протоколи за зареждане, отговаряйки на различни нужди от зареждане в ежедневието ви, съвместим с MacBook Pro 16''/Air 15", iPad Pro 2024/Air 5, iPhone 15 Pro Max/Pro/Plus /15, Galaxy S24/S23 Ultra, Steam Deck, Switch, също поддържа по-малки устройства като AirPods, смарт часовници и др.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 25000 mAh |
| Напрежение (V) | 3.7 |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Съвместимо устройство | Таблет |
| Съвместимо устройство | Преносими компютри |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 90 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
Външна батерия UGREEN PB722 25000mAh 200W – Сива
Зареждайте лаптоп, таблет и смартфон едновременно с външната батерия UGREEN PB722 с капацитет 25000 mAh и мощност 200W. Благодарение на 140W PD 3.1 изход можете да захраните дори MacBook Pro с пълна скорост, а допълнителният USB-C порт с 60W позволява едновременно зареждане на второ устройство. Компактният дизайн и тегло от само 645 g я правят идеален спътник за пътуване.
Ключови Предимства
- 200W ултрабързо зареждане — Два USB-C порта (140W + 60W) и един USB-A (22.5W) осигуряват едновременно зареждане на три устройства, включително лаптопи, таблети и телефони.
- Голям капацитет 25000 mAh — Достатъчно за над 5 зареждания на iPhone 14, над 4 зареждания на Samsung Galaxy S23 или около 1,5 зареждания на MacBook Air.
- Интелигентна защита — Вградена Li-Polymer батерия с предпазни механизми срещу пренапрежение, прекомерно разреждане, късо съединение и прегряване. Автоматично разпознава свързаното устройство и оптимизира мощността.
- Бързо презареждане — Самата батерия се зарежда с до 65W чрез USB-C, достигайки 80% за около 1,5 часа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 25000 mAh / 90 Wh |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| USB-C1 изход | 140W (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/7A) |
| USB-C2 изход | 60W (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A) |
| USB-A изход | 22.5W (4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2.5A, 12V/1.88A) |
| Обща мощност | 200W макс. |
| Вход | USB-C: 65W (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A) |
| Размери | 153 x 84 x 25 мм |
| Тегло | 645 g |
Какво има в кутията
- Външна батерия UGREEN PB722 (25000 mAh)
- USB-C към USB-C кабел, 1 m
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








