- Ugreen

Не е нужно да се тревожите за изтощена батерия, когато носите захранващата банка Ugreen PB505 със себе си. С неговия капацитет от 20 000 mAh можете лесно да зареждате своя iPhone 15 Pro до 4,5 пъти, Samsung Galaxy S24 Ultra 3 пъти и Nintendo Switch повече от 3 пъти. Вграденият USB-C кабел, USB-C порт и USB-A порт ви позволяват едновременно да зареждате различни устройства като слушалки, смартфон и смарт лента. Освен това бързото зареждане се поддържа от популярни протоколи като Quick Charge, Power Delivery и други. И всичко това в компактно устройство, което можете да вземете дори на борда на самолет.
Спецификация:
- Марка: Ugreen
- Модел: Ugreen PB505 35340
- Капацитет: 20000 mAh
- вход:
- USB-C порт
- Изход:
- USB-C порт: максимум 22,5 W
- USB-C кабел: максимум 22,5 W
- USB-A порт: максимум 22,5 W
- USB-C порт + USB-C кабел: 15 W макс
- USB-C порт + USB-A порт: 15 W макс
- USB-C кабел + USB-A порт: 15 W макс
- USB-C порт + USB-C кабел + USB-A порт: 15 W макс
- Протоколи за бързо зареждане: Power Delivery, Quick Charge, PPS, SCP
- Бял цвят
Най-важните предимства на Ugreen PB505 power bank:
- Той ще зарежда три устройства едновременно . Има USB-C порт, USB-A порт и вграден USB-C кабел.
- Осигурява бързо зареждане на различни устройства . Поддържа протоколи като Quick Charge, Power Delivery, PPS и други.
- Идеален е за пътуване със самолет . Моделът Ugreen PB505 е одобрен за използване в авиокомпаниите.
- Защитава вашите устройства . Има интелигентна защита срещу пренапрежение, прегряване и други заплахи.
- Съхранява се лесно . Вграденият 12,5 cm USB-C кабел предотвратява бъркотия.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 20000 |
| Напрежение (V) | 3.7 |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Съвместимо устройство | Таблет |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 74 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Ugreen PB505 Power Bank 20000mAh с вграден кабел, 20W бързо зареждане
Останете заредени в движение с power bank Ugreen PB505. С огромен капацитет от 20000mAh и 20W бързо зареждане, той може да презареди вашия смартфон няколко пъти или бързо да подпомогне таблета ви. Интегрираният кабел премахва необходимостта от носене на допълнителни кабели, което го прави идеален за пътуване и ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Голям капацитет 20000mAh — Осигурява до 4-5 пълни зареждания за повечето смартфони, гарантирайки, че никога не оставате без енергия.
- 20W бързо зареждане — Поддържа USB-C Power Delivery и Qualcomm Quick Charge, осигурявайки бърза мощност на съвместими устройства.
- Вграден кабел — Удобен интегриран кабел за незабавно зареждане без необходимост от носене на отделни кабели.
- Зареждане на множество устройства — Двата изходни порта (USB-C и USB-A) заедно с вградения кабел позволяват едновременно зареждане на до три устройства.
- Безопасен и надежден — Предлага защита от презареждане, преразреждане и късо съединение както за power bank, така и за вашите устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 20000mAh / 74Wh |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| Максимална изходна мощност | 20W (USB-C / Вграден кабел) |
| Вход | USB-C: 5V/3A, 9V/2A (18W) |
| Изходни портове | USB-C (20W), USB-A (18W), Вграден кабел (20W) |
| Размери | Приблизително 155 x 72 x 27 mm |
| Тегло | Приблизително 450g |
Какво има в кутията
- Power Bank Ugreen PB505
- Ръководство за потребителя
- Вграден кабел (прикрепен)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









