- Ugreen

Безплатна Доставка


Външна зарядна станция Ugreen PowerRoam GS1200 ви гарантира, че вие и вашето семейство можете да захранвате основни устройства в продължение на дни в случай на прекъсване на тока или да я използвате по време на почивка, където няма ел. мрежа. С огромна мощност, която може да пътува с вас навсякъде, ще сте готови за всичко
• Продукта разполага с всички портове, от които се нуждаете, за да зареждате вашите устройства и уреди. Оборудвана е с 2 c AC порта, 2 x USB-A порта, 2 x USB-C порта, 2 х DC5521 и контакт за кола. С бързо зареждащият 100W USB-C порт може да зареждате лаптопа си с бързи скорости само с един кабел
• Станцията осигурява до 1200 W мощност или до 2500 W с U-Turbo технология и тя може лесно да се справи дори с взискателно оборудване
• Изключително мощен капацитет: С капацитет от 1024 Wh и мощност от 1200 вата, тази зареждаща станция е идеално решение за захранване на всичките ви основни устройства и уреди по време на пътуване, като електрическа скара, кафемашина, хладилник и др.
• Благодарение на технологията PowerZip ще го заредите до 80% само за около 50 минути
• Разполага с LiFePO4 батерии, ултра-издръжливи електронни компоненти и интелигентната система за контрол на температурата гарантира, че температурата се проверява до 100 пъти в секунда
• UPS - непрекъснато надеждно захранване с време за превключване по-малко от 10 ms
• Интелигентен LED дисплей - показва капацитета на батерията, текущия изходен и входящ ток и очакваното време за презареждане
• Лесен за пренасяне навсякъде - 12 килограмов дизайн с двойна дръжка разпределя тежестта равномерно между двете ръце
• Капацитет на батерията: 1024 Wh
• Изходи:
- 2 x AC: 1200 W, пикова 3000 W, поддръжка на устройства до 2200W макс
- 2 x USB-C: 100 W
- 2 x USB-A: 22.5 W (съвместимост със стандартите за бързо зареждане)
- 1 x Car charger
- 2 x DC5521 12 V/10A 120W
- Общо: 1565W Мax.
• Тип батерия: литиево-йонни фосфатни батерии LiFePO4
• Живот: около 3000 цикъла (до 80% капацитет)
• UPS: Да, превключване в рамките на 10 милисекунди
• Свързаност: WiFi, Bluetooth
• Дисплей: 4.7-инчов, LCD
• Мобилилно приложение: PowerRoam
• Размери: 34 x 22 x 27 см
• Тегло: 12 кг
• Съвместимост: смартфони, лаптори, таблети и мобилни устройства, които поддържат зареждане чрез USB или чрез ел. мрежа (220V)
• В комплекта се съдържа:
- 1 х Ugreen PowerRoam GS1200 Power Station 1024W
- 1 х AC кабел за зареждане
- 1 х Кабел за зареждане на кола
- 1 х Кабел за слънчево зареждане
- 1 х DC5521 към DC5525 кабел
- 1 х Ръководство за употреба
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 276800 mAh |
| Напрежение (V) | 51.2 |
| Тип батерия | LiFePO4 |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Съвместимо устройство | Таблет |
| Съвместимо устройство | Дигитални камери |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Преносими компютри |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1024 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
UGREEN PowerRoam GS1200 Преносима зарядна станция 1200W
Получете надеждно, тихо и беземисионно захранване навсякъде. С 1200W непрекъсната мощност и 1024Wh LiFePO4 батерия, GS1200 е идеална за къмпинг, аварийни ситуации и живот извън мрежата. Зареждайте основните си устройства, захранвайте малки уреди и оставайте с електричество по време на прекъсвания.
Ключови Предимства
- Ултрабезопасна LiFePO4 батерия — Над 2000 цикъла на зареждане за дълготрайна работа с вградена система за управление на батерията (BMS).
- Бързо AC зареждане — Пълно зареждане само за 1,5 часа чрез контакт или използвайте слънчеви панели за възобновяема енергия.
- Универсални изходи — 2 x AC контакта (чиста синусоида), 2 x USB-C (100W PD), 2 x USB-A и автомобилен порт за гъвкаво зареждане на устройства.
- UPS функция — Автоматично превключва към батерия за по-малко от 10ms при прекъсване на захранването, защитавайки чувствителната електроника.
- Компактна и преносима — Тежи само 11 кг и има ергономична дръжка за лесен транспорт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 1024 Wh |
| Тип батерия | LiFePO4 |
| AC изход (непрекъснат) | 1200 W (230 V, 50 Hz) |
| AC изход (пиков) | 2400 W |
| USB-C изход | 100 W (2 порта) |
| USB-A изход | 18 W (2 порта) |
| Слънчев вход | макс. 200 W |
| AC вход | макс. 800 W |
| Тегло | 11 кг |
| Размери | 37 x 25 x 25 см |
| Работна температура | -10°C до 40°C |
Какво има в кутията
- UGREEN PowerRoam GS1200 зарядна станция
- AC захранващ кабел
- Автомобилен заряден кабел
- Слънчев заряден кабел (MC4)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









