Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • Monitor, MSI 24.5 MAG 255F X24 - 1
  • Monitor, MSI 24.5 MAG 255F X24 - 2
  • Monitor, MSI 24.5 MAG 255F X24 - 3
  • Monitor, MSI 24.5 MAG 255F X24 - 4
  • Monitor, MSI 24.5 MAG 255F X24 - 5
  • MSI
Monitor, MSI 24.5 MAG 255F X24
Preț
€110 99 / 217 08 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)
* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
+1 an: + 14€
+2 ani: + 17€
  • : 9S6-3BC91M-002
  • : Monitoare
  • : 3 ani
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Vendor_url
https://www.msi.com/Monitor/MAG-255F-X24/Overview
Model
MAG 255F X24
Screen size
24.5"
Display
Flat Display
Screen type
Rapid IPS
Refresh rate
240 Hz
Screen resolution
1920 x 1080 (FHD)
Screen aspect ratio
16:9
Pixel pitch
0.2832 × 0.2802 mm
Brightness
SDR: 300 cd/m²
Color saturation
16.7M Colors (8-bit, 6-bit + FRC)
Contrast
1000:1
Response time
0.5 ms (GtG, Min.)
Viewing angle
178° (H) / 178° (V)
Signal frequency
52.7–274.3 kHz (H) / 48–240 Hz (V)
I/O
1 × DisplayPort 1.2a
2 × HDMI 2.0b
1 × Headphone-out
Audio
1 × Headphone-out
No Built-in Speakers
Sync technology
Adaptive-Sync
Mechanical design
Tilt: -5° to 20°
VESA Mounting 100 × 100 mm
Kensington Lock
Curvature
Flat
Body color
Black
Features
AI Vision
Less Blue Light
Anti-Flicker
Night Vision
Frameless Design
Power adapter
External Adapter
12 V / 3 A
Power consumption
36 W
Weight
3.24 kg (Net) / 5.07 kg (Gross)
Dimensions
557.1 × 220.1 × 418.5 mm (with stand)
Other
Anti-Glare Surface
Console Mode: 1080p / 120 Hz
HDR Ready
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Screen typeRapid IPS
Screen size24.5"
FeaturesAI Vision
FeaturesLess Blue Light
FeaturesAnti-Flicker
FeaturesNight Vision
FeaturesFrameless Design
Screen Resolution1920 x 1080 (FHD)
Screen aspect ratio16:9
Pixel Pitch0.2832 × 0.2802 mm
BrightnessSDR: 300 cd/m2
Contrast1000:1
I/O1 × DisplayPort 1.2a
I/O2 × HDMI 2.0b
I/O1 × Headphone-out
Weight3.24 kg (Net) / 5.07 kg (Gross)
Dimensions557.1 × 220.1 × 418.5 mm (with stand)
Refresh rate240 Hz
Color Saturation16.7M Colors (8-bit, 6-bit + FRC)
Response Time0.5 ms (GtG, Min.)
Viewing Angle178° (H) / 178° (V)
Vendor_urlhttps://www.msi.com/Monitor/MAG-255F-X24/Overview
Mechanical DesignKensington Lock
Mechanical DesignTilt: -5° to 20°
Mechanical DesignVESA Mounting 100 × 100 mm
OtherAnti-Glare Surface
OtherConsole Mode: 1080p / 120 Hz
OtherHDR Ready
ModelMAG 255F X24
Power Consumption36 W
Audio1 × Headphone-out
AudioNo Built-in Speakers
CurvatureFlat
DisplayFlat Display
Power AdapterExternal Adapter
Power Adapter12 V / 3 A
Body ColorBlack
Signal Frequency52.7–274.3 kHz (H) / 48–240 Hz (V)
Sync technologyAdaptive-Sync
Greutate3.24kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
Screen Size (inch)24.5
Resolution1920x1080 (FHD)
Panel TypeRapid IPS
Refresh Rate (Hz)240
Response Time (ms)0.5 ms (GtG)
Aspect Ratio16:9
CurvedNo
HDR SupportHDR Ready
Adaptive SyncAdaptive-Sync
ConnectivityAudio Out
ConnectivityHDMI 2.0
ConnectivityDisplayPort 1.2
Built-in SpeakersNo
VESA Mount100x100
Height AdjustableNo
USB HubNo
Greutate3.24kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

MSI MAG 255F X24 – геймърски монитор 24.5" Full HD с Rapid IPS панел и 240 Hz

MSI MAG 255F X24 е направен за динамични състезателни игри. Rapid IPS панелът с диагонал 24.5 инча работи на 240 Hz с време за реакция 0.5 ms (GtG), така че картината остава плавна и ясна в шутъри, MOBA и състезателни игри. IPS технологията добавя наситени цветове и широки ъгли на видимост.

Ключови Предимства

  • Честота на опресняване 240 Hz — Кадрите се сменят много бързо, движението е по-плавно и реагирате по-бързо в състезателните игри.
  • Време за реакция 0.5 ms (GtG) — Размазването и „призраците“ зад движещите се обекти са сведени до минимум, така че бързите цели остават ясни.
  • Rapid IPS панел — Бързината на есппорт дисплей, съчетана с точните цветове и широките ъгли на видимост на IPS.
  • Adaptive-Sync — Синхронизира честотата на монитора с видеокартата и намалява накъсването и насичането на картината.
  • Размер, подходящ за еспорт — При 24.5 инча и Full HD резолюция целият екран остава в полезрението ви, пикселната плътност е висока и по-лесно се постигат високи кадри в секунда.
  • Лесно свързване — Два HDMI порта и един DisplayPort позволяват едновременно да свържете геймърски компютър и конзола.

Технически Спецификации

ХарактеристикаСтойност
Размер на екрана24.5"
Тип панелRapid IPS
Резолюция1920x1080 (Full HD)
Съотношение на страните16:9
Честота на опресняване240 Hz
Време за реакция0.5 ms (GtG)
Адаптивна синхронизацияAdaptive-Sync
HDRHDR Ready
ЕкранПлосък
Видео входове2x HDMI 2.0b, 1x DisplayPort 1.2a
АудиоИзход за слушалки
VESA монтаж100x100 мм

Какво има в кутията

  • Монитор MSI MAG 255F X24
  • Стойка и основа
  • Захранващ адаптер / кабел
  • Кратко ръководство
SKU: 9S6-3BC91M-002 © 2026 Xtreme.bg
Epson
Самсунг Т9 Нов

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.