Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • Monitor, MSI 24 PRO MP241 E14V - 1
  • Monitor, MSI 24 PRO MP241 E14V - 2
  • Monitor, MSI 24 PRO MP241 E14V - 3
  • Monitor, MSI 24 PRO MP241 E14V - 4
  • Monitor, MSI 24 PRO MP241 E14V - 5
  • Monitor, MSI 24 PRO MP241 E14V - 6
  • MSI
Monitor, MSI 24 PRO MP241 E14V
Preț
€83 32 / 162 96 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)
* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
+1 an: + 10€
+2 ani: + 13€
  • : 9S6-3PE1CH-015
  • : Monitoare
  • : 3 ani
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Vendor_url
https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP241-E14V
Model
PRO MP241 E14V
Screen size
23.8"
Screen type
VA
Refresh rate
144Hz
Screen resolution
1920 x 1080 (FHD)
Screen aspect ratio
16:9
Pixel pitch
0.2745(H)x0.2745(V)
Color gamut
98% (CIE 1976)
Brightness
250 cd/m2
Color saturation
16.7M, 8 bits (6 bits + FRC)
Contrast
3500:1
DCR 100,000,000:1
Response time
1ms (MPRT) / 4ms (GtG)
Viewing angle
178°(H) / 178°(V)
Signal frequency
52.8~158.4 KHz(H) / 48~144 Hz(V)
I/O
1x HDMI™ 2.0 (FHD@144Hz)
1x DisplayPort 1.2a
Sync technology
AMD FreeSync
Mechanical design
Tilt: -5° to 20°
VESA 100 × 100 mm
Kensington Lock
Curvature
Flat
Body color
Black
Features
Anti-glare, HDR Ready, HDMI CEC, MSI Power Link, Firmware Update Support
Power adapter
External Adapter, 12 V / 2.5 A
Compliance and Standarts
CB, CE, Energy Star
Weight
2.94 kg Net / 4.6 kg Gross
Dimensions
541.93 × 181.15 × 397.46 mm (with stand)
541.93 × 43.71 × 322.25 mm (without stand)
Other
Active Display Area: 527.04 × 296.46 mm
Adaptive Range: 48–144 Hz
PC/Mac/PS5/PS4/Xbox/Mobile/Notebook Compatible
KVM and PIP/PBP Not Supported
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Screen typeVA
Screen size23.8"
FeaturesAnti-glare, HDR Ready, HDMI CEC, MSI Power Link, Firmware Update Support
Screen Resolution1920 x 1080 (FHD)
Screen aspect ratio16:9
Pixel Pitch0.2745(H)x0.2745(V)
Brightness250 cd/㎡
Contrast3500:1
ContrastDCR 100,000,000:1
I/O1x DisplayPort 1.2a
I/O1x HDMI™ 2.0 (FHD@144Hz)
Weight2.94 kg Net / 4.6 kg Gross
Dimensions541.93 × 181.15 × 397.46 mm (with stand)
Dimensions541.93 × 43.71 × 322.25 mm (without stand)
Refresh rate144Hz
Color Saturation16.7M, 8 bits (6 bits + FRC)
Response Time1ms (MPRT) / 4ms (GTG)
Viewing Angle178°(H) / 178°(V)
Vendor_urlhttps://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP241-E14V
Mechanical DesignKensington Lock
Mechanical DesignTilt: -5° to 20°
Mechanical DesignVESA 100 × 100 mm
OtherActive Display Area: 527.04 × 296.46 mm
OtherAdaptive Range: 48–144 Hz
OtherPC/Mac/PS5/PS4/Xbox/Mobile/Notebook Compatible
OtherKVM and PIP/PBP Not Supported
ModelPRO MP241 E14V
Color Gamut98% (CIE 1976)
CurvatureFlat
Power AdapterExternal Adapter, 12 V / 2.5 A
Body ColorBlack
Compliance and StandartsCB, CE, Energy Star
Signal Frequency52.8~158.4 KHz(H) / 48~144 Hz(V)
Sync technologyAMD FreeSync
Greutate2.94kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
Screen Size (inch)23.8
Resolution1920x1080 (FHD)
Aspect Ratio16:9
CurvedNo
Greutate2.94kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

MSI PRO MP241 E14V – отчетлив Full HD монитор за офиса и дома

MSI PRO MP241 E14V е монитор от 24-инчовия клас с ясна Full HD картина. Подходящ е за дълъг работен ден в офиса, за учене и за ежедневно сърфиране. Моделът е част от бизнес серията PRO на MSI, която залага на удобство за очите, изчистен дизайн и надеждна работа на достъпна цена.

Ключови предимства

  • Ясна Full HD картина – Резолюцията 1920x1080 на 23.8-инчов екран дава четлив текст и детайлно изображение при работа с документи и таблици, както и при видеоразговори.
  • Удобство за дълги часове – Серията MSI PRO е създадена за хора, които прекарват целия ден пред екрана. Функциите за защита на очите намаляват умората при продължителна работа.
  • Повече място за работа – Широкоекранният формат 16:9 позволява да подредите два прозореца един до друг, така че работата с няколко приложения е по-лесна.
  • Изчистен, професионален вид – Модерен и семпъл дизайн, който стои добре в офиса, в домашния кабинет и в класната стая.
  • Марка, на която може да се разчита – Получавате качеството и поддръжката на MSI на бюджетна цена.

Технически спецификации

ХарактеристикаСтойност
МаркаMSI
МоделPRO MP241 E14V
Партиден номер9S6-3PE1CH-015
EAN4711377409193
Размер на екрана23.8"
Резолюция1920x1080 (Full HD)
Съотношение на страните16:9
Тип екранПлосък

Какво има в кутията

  • Монитор MSI PRO MP241 E14V
  • Стойка
  • Захранващ кабел
  • Кратко ръководство
SKU: 9S6-3PE1CH-015 © 2026 Xtreme.bg
Самсунг Т9 Нов
Epson

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.