- LEGRAND

Цена
€10 05 / 19 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Куплунг (женски) |
| Стандарт | CEE 32A |
| Номинален ток (A) | 32 A |
| Номинално напрежение (V) | 400 V |
| Брой полюси | 3P+N+E |
| Цвят | Сив/Червен |
| Степен на защита (IP) | IP44 |
| Приложение | Индустриален |
| Тип на въвеждане на кабела | Прав |
| Материал | Пластмаса |
| Макс. сечение на кабела (mm²) | 6 mm² |
| Със заземителен контакт | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Индустриален куплунг Legrand IP44 3P+N+E 32A 400V Сив/Червен
Този здрав индустриален куплунг от Legrand осигурява надеждно разпределение на енергия в тежки условия. Благодарение на защита IP44, той е устойчив на пръски и подходящ за вътрешен и външен монтаж.
Ключови Предимства
- Висока издръжливост — Изработен от удароустойчива пластмаса за дълъг живот.
- Безопасна връзка — Конфигурация 3P+N+E със заземителен контакт гарантира безопасна работа.
- Универсална съвместимост — Стандарт CEE 32A подхожда на индустриални контакти и щепсели.
Технически Спецификации
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | Куплунг (женски) |
| Стандарт | CEE 32A |
| Номинален ток | 32 A |
| Номинално напрежение | 400 V |
| Брой полюси | 3P+N+E |
| Степен на защита | IP44 |
| Цвят | Сив/Червен |
| Приложение | Индустриален |
| Материал | Пластмаса |
| Със заземителен контакт | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Индустриален куплунг Legrand
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




