КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EFSOLARLIGHT220W-P-DXT4EU
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 220 W
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
ТЕХНОЛОГИЯ: N Type TOPCon monocrystalline silicon
КОНЕКТОР: XT60
OPEN-CIRCUIT VOLTAGE (Voc): 21.4 V
SHORT-CIRCUIT CURRENT (Isc): 12.2 A
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 2270 x 598 x 26 mm
РАЗМЕРИ (СГЪНАТ): 603 x 598 x 36 mm
ТЕГЛО: 5.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251649858
ТИП: Портативен
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 220 W
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
КОНЕКТОР: XT60
СТЕПЕН НА ЗАЩИТА: IP68
РАЗМЕРИ: 2270 x 598 x 26 mm
ТЕГЛО: 5.1 kg
ГАРАНЦИЯ: 60 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251649858
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ecoflow
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 220 W
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
РАЗМЕРИ: 2270 x 598 x 26 mm
НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: 220 W
ЕФЕКТИВНОСТ: 25%
РАЗМЕРИ: 2270 x 598 x 26 mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Портативен |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 220 W |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 25% |
| ДРУГИ | 30–60° adjustable support stand and integrated solar angle guide |
| ДРУГИ | Built-in XT60 cable for easy storage and connection to power stations |
| ДРУГИ | IP68 rating protects against water and dust |
| ДРУГИ | Lightweight and portable |
| ДРУГИ | Up to 25% conversion efficiency rate with a bifacial design |