- NOKIA
- Няма Наличност

Няма Наличност
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.nokia.com/
Display size
2.80 (Secondary external 1.77" display) ``
Display resolution
240 x 320
Display type
QVGA
CPU model
Unisoc T107?
Memory size
Memory:128 MB
RAM:48 MB
Rear camera
0.30 (Features:LED flash
Video:Unspecified) MP
Network band
t GSM / HSPA / LTE/4FF+4FF, LTE +LTE dual standby
SIM
Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
Bluetooth
4.2
Card slot
microSDHC
OS
S30+?
Battery
Li-Ion 1450 mAh, removable
Weight
123 g
Dimensions
115.2 x 49.9 x 14.3 мм
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Screen size | 2.80 '', (Secondary external 1.77" display) |
| Screen Resolution | 240 x 320 |
| Screen type | QVGA |
| CPU Model | Unisoc T107 |
| Camera Rear | 0.30 MP, (Features:LED flash |
| Camera Rear | Video:Unspecified) |
| OS | S30+ |
| Card Slot | microSDHC |
| Network band | GSM / HSPA / LTE/4FF+4FF, LTE +LTE dual standby |
| Bluetooth | 4.2 |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Battery | Li-Ion 1450 mAh, removable |
| Dimensions | 115.2 x 49.9 x 14.3 мм |
| Weight | 123 g |
| Warranty | 24 Months |
| Memory size | Memory:128 MB |
| Memory size | RAM:48 MB |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Мобилен телефон NOKIA 2660 DS FLIP BLACK: Запомнете отново простотата и връзката
Върнете се към света на легата комуникация с иконичния Nokia 2660 Flip. Този модерен класик не е просто телефон; това е вашият вход към свързаност без постоянните разсейвания от смартфони. Насладете се на задоволяващото щракване на флип телефона, големия ясен дисплей и легендарната издръжливост на Nokia, на която можете да се доверите.
Ключови Предимства:
- Останете Фокусирани и Истински Свързани: Избягайте от безкрайните известия и социални мрежи. Флип дизайнът насърчава смислени разговори и ви помага да живеете в настоящия момент.
- Ненадминат Живот на Батерията: Говорете с часове и прекарвайте дни без зареждане. Перфектен за пътуване, извънредни ситуации или ако просто мразите да зареждате телефона си всяка вечер.
- Проектиран за Всеки: С големи бутони, силен и ясен speaker и интуитивно меню, това е идеалният телефон за възрастни хора, като надежден резервен или за всеки, търсещ цифров детокс.
- Изграден да Продължи: Направен с признатото качество на Nokia, този телефон може да устои на ударите на ежедневието.
- Съществени Съвременни Функции: Включва VGA камера за прости снимки, фенерче и поддръжка на две SIM карти (Dual SIM) за управление на личен и работен номер в едно устройство.
Проверени Технически Спецификации:
- Модел: Nokia 2660 Flip DS
- Цвят: Черен
- Дисплей: Вътрешен: 2.8" QVGA | Външен: 1.77" QQVGA
- Батерия: Дълготрайна сменяема батерия
- Камера: VGA камера със светкавица
- Свързаност: Dual SIM (Dual Stand-by), Micro-USB, 3.5mm аудио жак
- Специални Функции: Dedicated бутон за спешни случаи, MP3 плейър, FM радио
Опростете си живота. Свържете се отново с важното. Изберете Nokia 2660 Flip.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







