- Casio

Casio AE-1000W-3A
Мъжки часовник Casio AE-1000W-3AV
LED светлина
Световно време - показва едновременно часа в 48 различни градове (31 часови зони) на света.
Хронометър (1/100 – 24ч). Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 24 часа.
Отброяване (1/10 сек. - 24 ч.) Автоматично отброяване от предварително зададено време.
Автоматично подновяване на отброяването при достигане на 0.
5 ежедневни аларми
Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час. Всеки път, когато спрете аларма, тя се включва отново след няколко минути - snooze.
Календар
Автоматичен календар; отчита високосните години.
12- / 24-часов формат
Часа може да бъде показван в 12- или 24-часов формат.
Каишка от полимерен материал
Минерално стъкло
Водоустойчивост 10 бара / 100м
Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
Точност: +/- 30 сек/ мес
Размери: 48.1 х 43.7 х13.7 mm
Тегло: 40 г
Вид на батерията: CR2025
Casio AE-1000W-3A
Мъжки часовник Casio AE-1000W-3AV
LED светлина
Световно време - показва едновременно часа в 48 различни градове (31 часови зони) на света.
Хронометър (1/100 – 24ч). Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 24 часа.
Отброяване (1/10 сек. - 24 ч.) Автоматично отброяване от предварително зададено време.
Автоматично подновяване на отброяването при достигане на 0.
5 ежедневни аларми
Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час. Всеки път, когато спрете аларма, тя се включва отново след няколко минути - snooze.
Календар
Автоматичен календар; отчита високосните години.
12- / 24-часов формат
Часа може да бъде показван в 12- или 24-часов формат.
Каишка от полимерен материал
Минерално стъкло
Водоустойчивост 10 бара / 100м
Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
Точност: +/- 30 сек/ мес
Размери: 48.1 х 43.7 х13.7 mm
Тегло: 40 г
Вид на батерията: CR2025
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio Collection |
| Цвят | Зелен |
| Цвят | Зелен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Дигитален |
| Циферблат | Дигитален |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 49.6 |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Екран |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 16.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio AE-1000W-3AVEF – здрав дигитален хронограф със световно време
Бъдете точни във всяка точка на планетата с Casio AE-1000W-3AVEF – здрав дигитален часовник, създаден за активен начин на живот. Зеленият корпус от смола и големият LCD дисплей осигуряват отлична четимост, а 10-годишният живот на батерията ви гарантира спокойствие за цяло десетилетие.
Ключови Предимства
- 10-годишен живот на батерията — Наслаждавайте се на непрекъснато отчитане на времето до 10 години с дълготрайната батерия CR2025.
- Световно време — Показвайте текущото време в 29 часови зони (48 града) плюс UTC – идеално за пътешественици.
- Водоустойчивост 100 метра — Подходящ за плуване и шнорхел, но не за гмуркане с акваланг.
- Хронограф и брояч — Измервайте изминало време с точност до 1/100 сек. или настройте обратно броене до 24 часа.
- Голям LCD дисплей — Лесни за четене цифри с LED подсветка за тъмна среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 49.6 mm |
| Дебелина на корпуса | 16.5 mm |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Екран |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Живот на батерията | Прибл. 10 години |
Какво има в кутията
- Часовник Casio AE-1000W-3AVEF
- Оригинална опаковка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




