- Casio

Цена
€76 69 / 149 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CASIO BESIDE BEM-504D-7A
Мъжки часовник Casio BEM-504D-7A
Хронометър - капацитет на измерването 29'59; точност 1 секунда.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.4mm x 46.5mm x 10.4mm
Тегло 135 г
Вид на батерията SR621SW
Мъжки часовник Casio BEM-504D-7A
Хронометър - капацитет на измерването 29'59; точност 1 секунда.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.4mm x 46.5mm x 10.4mm
Тегло 135 г
Вид на батерията SR621SW
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CASIO BESIDE BEM-504D-7A
Мъжки часовник Casio BEM-504D-7A
Хронометър - капацитет на измерването 29'59; точност 1 секунда.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.4mm x 46.5mm x 10.4mm
Тегло 135 г
Вид на батерията SR621SW
Мъжки часовник Casio BEM-504D-7A
Хронометър - капацитет на измерването 29'59; точност 1 секунда.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.4mm x 46.5mm x 10.4mm
Тегло 135 г
Вид на батерията SR621SW
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Beside |
| Серии | Beside |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 41 |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio Beside BEM-504D-7AVDF
Подобрете ежедневния си стил с класическия аналогов часовник Casio Beside BEM-504D-7AVDF, който съчетава вечен дизайн с надеждна кварцова точност. Сребристият корпус и гривна от неръждаема стомана придават изискан вид, подходящ както за бизнес, така и за ежедневие.
Ключови Предимства
- Класически дизайн — Чист бял циферблат със сребристи стрелки и индекси за лесна четливост.
- Издръжлива конструкция — Корпус и гривна от неръждаема стомана за дълготрайно носене.
- Показване на дата — Практичен прозорец за дата на 3 часа за ежедневно удобство.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 41 mm |
| Водоустойчивост | 50 м |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник
- Оригинална кутия
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




