- Casio

Цена
€88 90 / 173 87 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Дамски часовник Casio G-Shock - GMA-S2100BA-2A2ER
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка (полимерен материал)
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Пълно автоматично осветление на дисплея: функция за включване на осветлението при наклон на китката
Функция световно време: автоматично настройване на часа за различни градове по света или определени часови зони
Хронометър
Обратно броене - таймер 1/1 мин. - 24 часа
5 дневни аларми
Включване/изключване на звука на бутона mode
Функция за преместване на стрелките: с натискане на бутон може да преместите стрелките в случай, че пречат на изгледа на дигиталния дисплей
Пълен автоматичен календар
12/24 часов формат
Водоустойчивост 20 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размери: 46.2 мм. x 42.9 мм. x 11.2 мм.
Тегло: 41 гр.
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка (полимерен материал)
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Пълно автоматично осветление на дисплея: функция за включване на осветлението при наклон на китката
Функция световно време: автоматично настройване на часа за различни градове по света или определени часови зони
Хронометър
Обратно броене - таймер 1/1 мин. - 24 часа
5 дневни аларми
Включване/изключване на звука на бутона mode
Функция за преместване на стрелките: с натискане на бутон може да преместите стрелките в случай, че пречат на изгледа на дигиталния дисплей
Пълен автоматичен календар
12/24 часов формат
Водоустойчивост 20 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размери: 46.2 мм. x 42.9 мм. x 11.2 мм.
Тегло: 41 гр.
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дамски часовник Casio G-Shock - GMA-S2100BA-2A2ER
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка (полимерен материал)
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Пълно автоматично осветление на дисплея: функция за включване на осветлението при наклон на китката
Функция световно време: автоматично настройване на часа за различни градове по света или определени часови зони
Хронометър
Обратно броене - таймер 1/1 мин. - 24 часа
5 дневни аларми
Включване/изключване на звука на бутона mode
Функция за преместване на стрелките: с натискане на бутон може да преместите стрелките в случай, че пречат на изгледа на дигиталния дисплей
Пълен автоматичен календар
12/24 часов формат
Водоустойчивост 20 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размери: 46.2 мм. x 42.9 мм. x 11.2 мм.
Тегло: 41 гр.
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка (полимерен материал)
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Пълно автоматично осветление на дисплея: функция за включване на осветлението при наклон на китката
Функция световно време: автоматично настройване на часа за различни градове по света или определени часови зони
Хронометър
Обратно броене - таймер 1/1 мин. - 24 часа
5 дневни аларми
Включване/изключване на звука на бутона mode
Функция за преместване на стрелките: с натискане на бутон може да преместите стрелките в случай, че пречат на изгледа на дигиталния дисплей
Пълен автоматичен календар
12/24 часов формат
Водоустойчивост 20 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размери: 46.2 мм. x 42.9 мм. x 11.2 мм.
Тегло: 41 гр.
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна с опция преглед и тест преди заплащане
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | G-Shock |
| Серии | G-Shock |
| Цвят | Син |
| Цвят | Син |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Световно време | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Пластмаса |
| Диаметър на корпуса (mm) | 46 mm |
| Водоустойчивост | 20 ATM |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Да |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 11 мм |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски часовник Casio G-Shock - GMA-S2100BA-2A2ER
Този елегантен и компактен G-Shock е създаден за жени, които търсят едновременно стил и издръжливост. С емблематичния си осмоъгълен безел и наситеносин циферблат, той предлага смел външен вид, подкрепен от легендарната устойчивост на удари.
Ключови Предимства
- Устойчив на удари — Проектиран да издържа на силни удари, идеален за активен начин на живот.
- Водоустойчив до 200 метра — Подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел, не за гмуркане с апарат.
- Компактен дизайн — По-малкият корпус стои удобно на по-тънки китки, без да компрометира здравината на G-Shock.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Пластмаса |
| Диаметър на корпуса | 46 mm |
| Дебелина на корпуса | 11 mm |
| Водоустойчивост | 20 ATM |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Часовник
- Оригинална кутия
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







