Оловна батерия RITAR (HR12-20BW), 12V, 5Ah, High Rate, AGM 151/ 50/ 95 mm
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-HR12-20BW
Съгласен съм с Общите условия
RITAR Оловна Батерия (HR12-20BW) 12V / 5Ah High Rate - 151/ 50/ 95mm AGM
Напрежение: 12V
Капацитет: 5Ah
Размери: 151 x 50 x95 мм
Тип терминал:T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 5Ah
Размери: 151 x 50 x95 мм
Тип терминал:T2
Позиция на терминала: D
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Размери151 x 51 x 93 mm
Размери151 x 51 x 93 mm
КонекториТип-T2: Позиция-D
КонекториТип-T2: Позиция-D
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)5 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF1
Проектен живот (years)3-5 години
Дължина (mm)151
Ширина (mm)50 mm
Височина (mm)95
Тегло (kg)1.8
Тегло0.00кг
Оловна батерия RITAR HR12-20BW, 12V, 5Ah, High Rate, AGM
Ключови Предимства
  • Дълъг живот — Проектирана за 3-5 години буферен режим при нормални условия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
Капацитет (20ч)5 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF1
Дължина151 mm
Ширина50 mm
Височина95 mm