- ROWENTA

Цена
€55 21 / 107 98 лв
с ДДС
В Наличност
Решението 12-в-1 за перфектно подстригване на косата и брадата.
С мултифункционалния тример Trim & Style оформяйте брадата си и подстригвайте косата си, за да изглеждате добре ден след ден.Специалните ножчета за коса и брада и съответните гребени осигуряват персонализирано подстригване с едно движение, както и перфектно оформена брада.Този водоустойчив многофункционален тример е снабден и със система от въртящи се остриета за безболезнено подстригване на неприятните косми от носа и ушите - важен завършващ щрих! И всичко това с подходящата мощност: до 120 минути захранване от батерията за сесии за подстригване без стрес.Продуктът е оборудван и с ножчета, които издържат 15 години.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Приставка за брада | - |
| Материал на ножчетата | Stainless steel |
| Гребени | 6 adjustable combs with 3-6-9-12-15-18 mm; 2 adjustable comb attachments (3 to 12 mm) |
| Дължина на подстригване, mm | 0.5 mm to 32 mm |
| Работа на батерия | yes |
| Време за зареждане | 1.5 h |
| Време за работа на батерия | up to 120 min. |
| Работа под течаща вода | yes |
| LCD дисплей | - |
| Степени на рязане | 11 |
| Цвят | Black |
| Други | Size of the clippers- 42 mm; Beard blade size- 32 mm; Rechargeable, 6500 rpm, 44 mm hair blade with 6 comb attachments (3 to 18 mm), 32 mm chin blade with 2 adjustable comb attachments (3 to 12 mm), nose and ear hair trimmer |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Приставка за брада | Не |
| Приставка за брада | Не |
| Материал на ножчетата | Stainless steel |
| Материал на ножчетата | Stainless steel |
| Гребени | Да |
| Гребени | Да |
| Работа на батерия | Да |
| Работа на батерия | Да |
| Цвят | Black |
| Време за работа на батерия | 120 |
| Цвят | Black |
| Работа под течаща вода | Да |
| Работа под течаща вода | Да |
| Подкатегория | Уреди за лична грижа |
| Приложение | за дома |
| Приложение | за дома |
| LCD дисплей | Не |
| LCD дисплей | Не |
| Подкатегория | Уреди за лична грижа |
| Степени на рязане | 11 |
| Степени на рязане | 11 |
| Време за зареждане | 1.5 |
| Време за зареждане | 1.5 |
| Време за работа на батерия | 120 |
| Тегло | 0.43кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Захранване | Акумулаторна |
| Употреба | Многофункционална |
| Материал на остриетата | Неръждаема стомана |
| Брой степени за дължина (count) | 9 |
| Живот на батерията (min) | 60 мин |
| Диапазон на дължина на рязане (mm) | 0.5–20 мм |
| Брой гребени/накрайници (count) | 10 |
| Време за зареждане (min) | 90 мин |
| Мокро и сухо използване | Да |
| Дисплей | Без |
| Самозаточващи се остриета | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.43кг |
Машинка за подстригване Rowenta TN911LF0 Male Beauty Multigroom Kit – Универсално подстригване
Открийте универсалното подстригване с комплекта Multigroom на Rowenta, предназначен за брада, коса, тяло и нос/уши. Самонаточващите се ножове от неръждаема стомана осигуряват дълготрайна прецизност, а безжичният дизайн предлага до 60 минути употреба.
Ключови Предимства
- Универсално подстригване – Включва 10 приставки за брада, коса, тяло и нос/уши.
- Самонаточващи се ножове – Ножовете от неръждаема стомана остават остри за постоянна производителност.
- Безжично удобство – До 60 минути безжична употреба с 90 минути зареждане.
- Мокро и сухо използване – Може да се използва под душа за лесно почистване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Захранване | Акумулаторна |
| Употреба | Многофункционална |
| Материал на остриетата | Неръждаема стомана |
| Брой степени за дължина | 9 |
| Живот на батерията | 60 мин |
| Диапазон на дължина на рязане | 0.5–20 мм |
| Брой гребени/накрайници | 10 |
| Време за зареждане | 90 мин |
| Мокро и сухо използване | Да |
| Дисплей | Без |
| Самозаточващи се остриета | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Машинка за подстригване Rowenta Multigroom
- 10 приставки (за брада, коса, тяло, нос и уши)
- Кабел за зареждане
- Четка за почистване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








