- HP_INC.

Цена
€41 18 / 80 54 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 304XL - High Yield - black - original - blister - ink cartridge - for AMP 130; Deskjet 26XX, 37XX; ENVY 50XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 60 g |
| Localisation | Western Europe |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 300 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Packaging Type | Blister |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 2620, 2621, 2622, 2624, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 2652, 3720, 3721, 3722, 3723, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3752, 3758, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 5010, 5014, 5020, 5030, 5032, 5052, 5055, 5070 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 60 g |
| Colour | Black |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black |
| Yield | Up to 300 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 2620, 2621, 2622, 2624, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 2652, 3720, 3721, 3722, 3723, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3752, 3758, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 5010, 5014, 5020, 5030, 5032, 5052, 5055, 5070 |
| Yield | Up to 300 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP AMP 130 HP Deskjet 2620, 2621, 2622, 2624, 2630, 2632, 2633, 2634, 2640, 2652, 3720, 3721, 3722, 3723, 3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3752, 3758, 3760, 3762, 3764 HP ENVY 5010, 5014, 5020, 5030, 5032, 5052, 5055, 5070 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Localisation | Western Europe |
| Shipping Weight | 60 g |
| Packaging Type | Blister |
| Localisation | Western Europe |
| Packaging Type | Blister |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 600 |
| Обем (ml) | 10 мл |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | N9K08AE#UUS |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.06кг |
Оригинален касет с черно мастило HP 304XL – Висок добив, надежден печат
Получете повече страници с касетата HP 304XL с висок добив. Проектирана за HP DeskJet и ENVY принтери, тя осигурява остри, устойчиви на размазване текстове и постоянна производителност. Идеална за дома или офиса, XL касетата намалява честотата на смяна, спестявайки ви време и пари.
Ключови Предимства
- Висок добив – Отпечатва до 600 страници, така че сменяте касетите по-рядко.
- Оригинално качество на HP – Надеждни, устойчиви на избледняване отпечатци при всяка употреба.
- Лесен монтаж – Просто щракване и сте готови за печат за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 600 |
| OEM код | N9K08AE#UUS |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x HP 304XL Черно мастило касета
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






