- HP_INC.

Цена
€60 58 / 118 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 903XL - 20 ml - High Yield - black - original - blister - ink cartridge - for Officejet 69XX; Officejet Pro 69XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 61 g |
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Shipping Depth | 4.4 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 75 g |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 20 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 750 pages ISO/IEC 24711 |
| Miscellaneous | |
| Packaging Type | Blister |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet 6951, 6954, 6962 HP Officejet Pro 6960, 6961, 6970, 6971, 6974, 6975 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 61 g |
| Shipping Depth | 4.4 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 75 g |
| Colour | Black (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 20 ml |
| Colour | Black (pigmented) |
| Yield | Up to 750 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet 6951, 6954, 6962 HP Officejet Pro 6960, 6961, 6970, 6971, 6974, 6975 |
| Yield | Up to 750 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet 6951, 6954, 6962 HP Officejet Pro 6960, 6961, 6970, 6971, 6974, 6975 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 61 g |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 10.6 cm |
| Capacity | 20 ml |
| Shipping Depth | 4.4 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Shipping Weight | 75 g |
| Packaging Type | Blister |
| Localisation | English, French, Italian, Russian, Dutch, Greek / EMEA |
| Packaging Type | Blister |
| Тегло | 0.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 825 |
| Обем (ml) | 14.5 |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | T6M15AE#BGX |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.08кг |
HP 903XL Висококапацитетен черен касет – до 825 страници
Печатайте ясни и професионални черно-бели документи с оригиналния HP 903XL мастилен касет с висок капацитет. С до 825 страници на касет, той намалява честотата на смяна и ви помага да останете продуктивни. Доверете се на качеството на HP за последователни и остри резултати.
Ключови Предимства
- Висок капацитет – До 825 страници на касет, идеален за натоварен домашен или офис печат.
- Оригинално качество HP – Гарантира надеждна работа и живи, дълготрайни отпечатъци.
- Лесен монтаж – Проста инсталация без инструменти, печатайте за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 825 |
| Тип мастило | Пигментно |
| OEM код | T6M15AE#BGX |
| EAN | 889894728999 |
Какво има в кутията
- 1 x HP 903XL Черен висококапацитетен мастилен касет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





