- HP_INC.

Цена
€23 89 / 46 72 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 303 - 4 ml - black - original - ink cartridge - for ENVY Photo 62XX, Photo 71XX, Photo 78XX; ENVY Inspire 72XX, 79XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | Western Europe |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 4 ml |
| Yield | Up to 200 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP ENVY Photo 6220, Photo 6222, Photo 6222 All-in-On, Photo 6230, Photo 6232, Photo 6234, Photo 6255, Photo 7120, Photo 7130, Photo 7134, Photo 7155, Photo 7158, Photo 7164, Photo 7820, Photo 7822, Photo 7830, Photo 7855, Photo 7858 HP ENVY Inspire 7220e, 7221e, 7224e, 7920e, 7921e, 7924e, 7925e HP Tango HP Tango X |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Marketing Description | Count on professional-quality documents, when you use original HP printer ink. With these ink cartridges you can count on dependable performance, consistent page yields, and standout results. |
| Marketing Description | Count on professional-quality documents, when you use original HP printer ink. With these ink cartridges you can count on dependable performance, consistent page yields, and standout results. |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 50 g |
| Colour | Black (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 4 ml |
| Colour | Black (pigmented) |
| Yield | Up to 200 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP ENVY Photo 6220, Photo 6222, Photo 6222 All-in-On, Photo 6230, Photo 6232, Photo 6234, Photo 6255, Photo 7120, Photo 7130, Photo 7134, Photo 7155, Photo 7158, Photo 7164, Photo 7820, Photo 7822, Photo 7830, Photo 7855, Photo 7858 HP ENVY Insp |
| Yield | Up to 200 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatible with | HP ENVY Photo 6220, Photo 6222, Photo 6222 All-in-On, Photo 6230, Photo 6232, Photo 6234, Photo 6255, Photo 7120, Photo 7130, Photo 7134, Photo 7155, Photo 7158, Photo 7164, Photo 7820, Photo 7822, Photo 7830, Photo 7855, Photo 7858 HP ENVY Insp |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Capacity | 4 ml |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Localisation | Western Europe |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | Western Europe |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 120 страници |
| Обем (ml) | 9.5 |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | T6N02AE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно (черно) |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.05кг |
Оригинален касет с черно мастило HP 303 – Надежден, ясен черен текст
Получавайте остри, устойчиви на размазване черни документи всеки път с оригиналния касет с мастило HP 303. Проектиран за HP Deskjet и OfficeJet принтери, този касет осигурява постоянно качество на печат и надеждна производителност за ежедневните ви нужди в офиса или у дома.
Ключови Предимства
- Оригинално HP качество — Проектиран да работи безупречно с вашия HP принтер за надежден и висококачествен печат.
- Ясен черен текст — Създава остри, професионално изглеждащи документи с наситено черно мастило.
- Лесен монтаж — Просто и безпроблемно инсталиране, за да печатате за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 120 страници |
| OEM код | T6N02AE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно (черно) |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинален касет с черно мастило HP 303
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






