Мъжки аналогов часовник Q&Q Tiffany - C36A-020PY
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : C36A-020PY
  • : Мъжки
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм (Miyota)
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от минерал кристал
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 40.00 мм.
Дебелина на корпуса: 9.00 мм.
Широчина на каишката/вержиката: 20.00 мм.
Тегло: 40 гр.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Гаранция: 1 година
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 40.00 мм.
Дебелина на корпуса: 9.00 мм.
Тегло: 40 гр.
Гаранция: 1 година
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ПолМъжки
ПолМъжки
ЦвятЧерен
ЦвятЧерен
Материал Каишка/ВерижкаКожена
Материал Каишка/ВерижкаКожена
Форма корпусКръгъл
Форма корпусКръгъл
МеханизъмКварцов
МеханизъмКварцов
ЦиферблатАналогов
ЦиферблатАналогов
Материал стъклоМинерал кристал
Материал стъклоМинерал кристал
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаНеръждаема стомана
Материал на каишкатаНеръждаема стомана
Диаметър на корпуса (mm)40
Водоустойчивост3 ATM
Тип дисплейАналогов
Цвят на циферблатаСин
Материал на стъклотоМинерално
ХронографНе
Показване на датаНе
GMT / Световно времеНе
ПодсветкаНе
Дебелина на корпуса (mm)10.5
ТахиметърНе
Тегло0.00кг
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип механизъмКварцов
Диаметър на корпуса (mm)40 mm