- BUGATTI

Цена
€71 07 / 139 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Основно отделение с цип, 14 слота за карти, 4 джоба, 2 отделения за банкноти, отделение за монети, каишка за китка, RFID защита на данните.
Материал: телешка кожа/полиестер
Размер: 15,5 х 3 х 9,5 см
Тегло: 0,156 кг
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | полиестер |
| Цвят | бежов |
| Пол | дамски |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Бежов |
| Тип портфейл | Дълъг портфейл с цип |
| Пол | Дамски |
| Слотове за карти (count) | 12 |
| RFID защита | Не |
| Отделение за монети | Да |
| Закопчаване | Цип |
| Ширина (cm) | 19 |
| Височина (cm) | 10 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски кожен портфейл Bugatti Elsa Zip Wallet, бежов
Подчертайте ежедневния си стил с портфейла Bugatti Elsa, изработен от мека естествена кожа в бежов цвят. Ципът около целия портфейл осигурява пълна сигурност на картите, парите и монетите, като същевременно придава елегантност на чантата ви.
Ключови Предимства
- Естествена кожа – Устойчива и луксозна на допир, която става още по-красива с времето.
- Затваряне с цип – Пълна защита на всички ценности.
- Просторен интериор – Множество слотове за карти, отделение за монети и достатъчно място за банкноти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Бежов |
| Тип портфейл | Дълъг портфейл с цип |
| Пол | Дамски |
| Слотове за карти | 12 |
| RFID защита | Не |
| Отделение за монети | Да |
| Закопчаване | Цип |
| Ширина | 19 cm |
| Височина | 10 cm |
Какво има в кутията
- Портфейл Bugatti Elsa Zip Wallet
- Бранд етикет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




