Инвертор за фотоволтаичен панел, Huawei Inverter SUN2000-115KTL-M2 (115 kW) Commercial Three Phase
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Тип на свързванеThree phase
ЕфективностMax. efficiency 98.8% @480 V, 98.6% @400 V
Вх.напрежение, VMax. input voltage: 1100 V, MPPT Operating voltage range: 200 V ~ 1000 V, Nominal Input Voltage: 720 V @480 Vac, 600 V @400 Vac, Max. input number per MPP tracker: 2, Number of MPP Trackers: 10
Изх. мощност, W115 000 W Nominal AC active power, 125 000 W Max. AC Active Power (cosf=1)
Изх. мощност, VA125 000 VA Max. AC apparent power
Изх.напрежение, VNominal output voltage: 480 V/ 400 V, 3W+(N)+PE
Честота, HzRated AC grid frequency: 50 Hz / 60 Hz
Изх. ток, AMax. output current: 151.9 A @480 V, 182.3 A @400 V, Nominal output current: 138.4 A @480 V, 166.0 A @400 V
ИндикаториLED indicators
Тип на охлажданеSmart Air Cooling
Работна температура-25 ~ 60 °C
Диапазон на влажността при експлоатация0% RH ~ 100% RH