- Garmin

Безплатна Доставка


ЗАЩО ДА ГОВОРИТЕ С МЕСТНИTЕ, КОГАТО МОЖЕТЕ ДА ЛОВИТЕ КАТО ТЯХ?
Казват, че местните знаят най-добре. Но всеки, който казва това, не е ловил с 5″ и 7″ картограф ECHOMAP UHD2 с ясен, отчетлив сонар и картографиране.
Насладете се на No. 1 в картографирането3 с нашите Garmin Navionics+ и Garmin Navionics Vision+. | Яркият 5″ или 7″ дисплей с бутони е направен за удобство. | Получете двойно повече изгледи1 с традиционното Garmin CHIRP и ClearVü сканиране. | Това, което е под водата, изглежда още по-добре с ярки цветове с висок контраст. | Wi-Fi® свързаността2 между съвместими картографи улеснява споделянето на информация. |

ДОБАВЯНЕ НА КАРТИ |
СОНАРНА ПОДДРЪЖКА |
ЯРКИ VIVID ЦВЕТОВЕ |
ИЗБЕРЕТЕ ВАШАТА СОНДА |
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА |
ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ |
1 Необходима е сонда.
2 Изисква приложението ActiveCaptain във Вашия съвместим смартфон, сдвоен с 5″ или 7″ картограф ECHOMAP UHD2.
3 Въз основа на отчетените продажби за 2020 г.
Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 7.4″ x 4.8 x 2.4″ (18.8 x 12.2 x 6.2 см) |
| Размери на дисплея | 4.3″ x 2.6″ (10.9 x 6.6 см) |
| Тип на дисплея | WVGA, IPS |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Приемник | 5 Hz |
| Изходна мощност | 500W |
| Тегло | 0.5 кг. |
| Допълнителна памет | 1 microSD™ карта; 32 GB максимален размер |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Допълнителна поддръжка на карти | BlueChart g3, BlueChart g3 Vision, Garmin Navionics+™, Garmin Navionics Vision+™, Garmin Quickdraw Contours; |
| Входящо напрежение | 9 to 18 Vdc |
| Точки/любими/местоположения | 5000 |
| Дневник на пътуванията | 50000 точки; 50 запазени следи |
| ClearVü | Built-in 260/455/800 kHz |
| Маршрути | 100 |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| GPS | Да |
| Тегло | 0.50кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 701 м |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Не |
| Тип монтаж | С конзола |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Тегло | 0.50кг |
Garmin ECHOMAP™ UHD2 52cv Картплотър/Ехолот (без сонда)
Изследвайте водите с увереност с Garmin ECHOMAP UHD2 52cv – 5-инчов сензорен картплотър и ехолот, който предоставя кристално ясни сонарни изображения и предварително заредени карти BlueChart g3 за крайбрежни води. В套装ният GPS и Wi-Fi свързаност улесняват планирането на пътуването и споделянето на данни.
Ключови Предимства
- 5-инчов сензорен дисплей — Ярък, четим на слънчева светлина дисплей с интуитивно управление.
- Вграден сонар — Поддържа CHIRP, ClearVü и SideVü сонар (сондата не е включена).
- Предварително заредени карти BlueChart g3 — Подробни карти с интегрирани данни от Garmin Navionics.
- Безжична свързаност — Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000 и ANT+ за интеграция в мрежа и управление чрез приложение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 5 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Не |
Какво има в кутията
- Уред Garmin ECHOMAP UHD2 52cv
- Скоба с наклон/завъртане
- Комплект за вграждане
- Кабел за захранване/данни
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















