Отличителни характеристики:
1500 W върхова мощност – С лекота усилва звука на 6 високоговорителя и 1 субуфер с върхова мощност от 1500 W.
Конфигуриране на високоговорителите – Независимо дали изисквате 2 Ohm на канал или 4 Ohm съединени с мост, Вашия усилвател от сериите Signature покрива Вашите опции за инсталиране, за да постигнете оптимални изходни нива.
Свържете до 2 високоговорителя на канал при 2 Ohm, или за допълнителна мощност свържете с мост 2 канала при 4 Ohm, за да свържете 2 субуфера.
True-Marine стандарт
Class-D технология за усилватели
Нашите най-ефективни, зашеметяващи и мощни серии усилватели притежават Class-D технология. Високоефективният 1500 W усилвател осигурява ниско изтощаване на акумулатора при по-висока изходна мощност, в сравнение с Class-AB усилвателите. Това предоставя усилена мощност към свързаните високоговорители и/или субуфери, разширявайки Вашето аудио представление до съвършено ново ниво.
Силата на музиката
Здрав алуминиев топлотвеждащ радиатор
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност | Номинална мощност (4 Ohms) - 100 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A); Номинална мощност (2 Ohms) - 140 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A); Номинална мощност (4 Ohms Bridged) - 280 W rms x 3 @ 28.8 V input < 1% THD + N |
| Пикова мощност | 1500 Watts |
| Честотна характеристика | 10 Hz to 40 kHz (-3dB @ 4 Ohm rated power) |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вграден GPS | Не |
| Цветен дисплей | Не |
| Поддръжка на CHIRP | Не |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Не |
| Слот за карта с карти | Не |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Да |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX6 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Fusion® SG-24DA61500 Signature Series 6-канален морски усилвател
Изживейте мощен и кристално чист звук на водата с морския усилвател Garmin Fusion SG-24DA61500 от серия Signature. Проектиран за морска среда, този 6-канален усилвател клас D осигурява 100 вата RMS на канал при 4 ома (150 W RMS при 2 ома), задвижвайки вашите високоговорители и субуфери с изключителна прецизност.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Канали | 6 |
| RMS мощност (4 Ω) | 100W x 6 |
| RMS мощност (2 Ω) | 150W x 6 |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Съотношение сигнал/шум | >90 dB |
| Кросоувър | Променлив high-pass/low-pass |
| Bass Boost | Да (0–12 dB при 45 Hz) |