- SIMAGIC

Цена
€550 80 / 1077 27 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Pedals |
| Разположение на устройството | Външен |
| Външен цвят | Черен |
| Length (mm) | 334.8 мм |
| Дължина (мм) | 334.8 мм |
| In the Box | Ръководство за употреба |
| Максимално тегло | 4.65 |
| Тегло | 7.55кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | PC |
| Force Feedback | Не |
| Включени педали | Комплект с 2 педала |
| Връзка | USB |
| Включен скоростен лост | Не |
| Падъл шифтъри | Не |
| Материал | Алуминий |
| Load Cell педали | Да |
| Програмируеми бутони (count) | 0 |
| Тегло | 7.55кг |
SIMAGIC P1000-RS Formula Modular Хидравличен Комплект Педали (Двоен)
Изпитайте безкомпромисна прецизност на спирачките с педалите SIMAGIC P1000-RS Formula. Хидравличната спирачна система осигурява реалистично усещане, а модулният дизайн ви позволява да настроите педалите според вашия стил на каране – за професионално симулационно изживяване.
Ключови Предимства
- Хидравлична спирачна система — Осигурява плавно и прогресивно спиране с постоянно поведение, имитирайки истински състезателни педали.
- Модулен дизайн — Регулирайте разстоянието, ъгъла и височината на педалите според вашия кокпит.
- Load Cell сензор за газ — Педалът за газ използва load cell сензор за прецизно дозиране и дълготрайност.
- Алуминиева конструкция — CNC обработени алуминиеви части за твърдост и дълъг живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Включени педали | 2 (Газ и Спирачка) |
| Тип спирачка | Хидравлична |
| Сензор за газ | Load Cell |
| Връзка | USB |
| Съвместимост | PC |
Какво има в кутията
- 2 педала (Газ и Спирачка)
- USB кабел
- Монтажен комплект
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





