DeepCool AK400 Zero Dark, CPU Air Cooler, 1x120mm PWM Fan, TDP 220W, 4 Heatpipes, LGA1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 127x97x155 mm(LxWxH), R-AK400-BKNNMN-G-2, 3Y
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : AK400_ZERO_DARK
  • : Водни
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Охладителна система - типCPU Cooler
Вентилатори-брой1 x 120мм*120мм*25мм
Номинално тегло661 г
Радиатор-дълбочина45 мм
Височина на радиатора152 мм
Ширина на радиатор120 мм
Охладителна система - характеристикиPWM Control
Тип конектор на дънната платка4-pin
ЛагеруванеFluid Dynamic Bearing
Номинална разлика в скоростта±10
Номинално напрежение12 V
Външен цвятЧерен
Номинална Скорост1850 RPM
Въздушен поток при определена скорост66.47 CFM
Номинална скорост мин500 RPM
Номинален Ток0.13 A
Типично ниво на шум при работа29 dB
Номинална Мощност1.56 W