- MOST

Цена
€101 84 / 199 18 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.koorui.eu/products/koorui-25-inch-fhd-200hz-ips-g2511p?srsltid=AfmBOoreLx6Fy5SRpO_55Mz9u01i0OFVidGeJzdoHjUMO2uo5XqN3PsM
Screen size
25"
Screen type
IPS/ LED/ FLAT
Refresh rate
200 Hz
Screen resolution
FHD 1920 x 1080
Screen aspect ratio
16:9
Color gamut
99% sRGB, 90% DCI-P3
Brightness
350 cd/m²
Color saturation
16.7M
Contrast
1000:1
Response time
GTG(5,3,1)ms
Viewing angle
178°
I/O
HDMI 2.0, DP 1.4, Audio out
Mechanical design
Adjustable up and down: -5~20°
VESA: 75 x 75mm
Power consumption
12V3A
Weight
3.5Kg
Dimensions
560.00mm x 444.98mm x 224.52mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Screen type | IPS/ LED/ FLAT |
| Screen size | 25" |
| Screen Resolution | FHD 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast | 1000:1 |
| I/O | HDMI 2.0, DP 1.4, Audio out |
| Weight | 3.5Kg |
| Dimensions | 560.00mm x 444.98mm x 224.52mm |
| Warranty | 36 Months |
| Refresh rate | 200 Hz |
| Color Saturation | 16.7M |
| Response Time | GTG(5,3,1)ms |
| Viewing Angle | 178° |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Vendor_url | https://www.koorui.eu/products/koorui-25-inch-fhd-200hz-ips-g2511p?srsltid=AfmBOoreLx6Fy5SRpO_55Mz9u01i0OFVidGeJzdoHjUMO2uo5XqN3PsM |
| Mechanical Design | VESA: 75 x 75mm |
| Mechanical Design | Adjustable up and down: -5~20° |
| Color Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Power Consumption | 12V3A |
| Тегло | 3.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 25 |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване (Hz) | 200 |
| Време за реакция (ms) | 1 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
| USB хъб | Не |
| Тегло | 3.50кг |
KOORUI 25 G2511P IPS FHD 200Hz Gaming Monitor
Изживейте изключително плавно гейминг изживяване с KOORUI G2511P – 25-инчов IPS монитор с 200Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция. Full HD резолюцията и IPS панелът осигуряват ярки цветове и широки ъгли на видимост, което ви дава конкурентно предимство в динамичните esports заглавия.
Ключови Предимства
- 200Hz честота на опресняване — Плавно движение без разкъсване на кадрите за конкурентно предимство.
- IPS панел — Постоянни и живи цветове от всякакъв ъгъл.
- 1ms време за реакция — Елиминира замъгляването за рязко и чисто изображение.
- Adaptive Sync — Поддръжка на FreeSync за намаляване на заекванията и разкъсванията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 25 инча |
| Резолюция | 1920x1080 (FHD) |
| Тип панел | IPS |
| Честота на опресняване | 200 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI, DisplayPort |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Не |
Какво има в кутията
- Монитор KOORUI G2511P
- Стойка и шийка
- HDMI кабел
- DisplayPort кабел
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






