- LENOVO

Цена
€1093 00 / 2137 72 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Lenovo LOQ Essential 15IRX11 83SC - Intel Core i5 - 13450HX / up to 4.6 GHz - no OS - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - Wi-Fi 6 - luna grey - kbd: Bulgarian
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Lenovo LOQ Essential 15IRX11 83SC - Intel Core i5 - 13450HX / up to 4.6 GHz - no OS - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - Wi-Fi 6 - luna grey - kbd: Bulgarian
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Notebook |
| Operating System | No operating system |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 13450HX / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | 20 MB |
| Features | Integrated memory controller |
| Features | Dual stream (2x2) |
| Features | LA1 chip |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Features | Anti-glare, 88% screen-to-body ratio |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max RAM Supported | 16 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 15.6" - IPS |
| Type | Keyboard, touchpad |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 144 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel UHD Graphics - up to 572 TOPS |
| Video Memory | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Gaming | Yes |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Compliant Standards | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26 |
| Audio Features | Output: Nahimic audio |
| Keyboard Backlight | Yes (white) |
| Keyboard Layout | Bulgarian |
| Numeric Keypad | Yes |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Capacity | 60 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 135 Watt |
| Colour | Luna grey |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Painting |
| Included Accessories | Power adapter |
| Localization | Language: English / region: Bulgaria |
| Dimensions (WxDxH) | 36.126 cm x 25.56 cm x 2.48 cm |
| Weight | 2.3 kg |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return Limited warranty - battery - 1 year |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Marketing Description | The Lenovo LOQ Essential 15IRX11 is designed for performance and entertainment. With a 15.6-inch Full HD display, users can enjoy vibrant visuals through its anti-glare IPS technology and a native resolution of 1920 x 1080. The refresh rate of 144 Hz ensu |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 4 |
| Chipset | Intel HM770 |
| Interfaces Details | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 (100W power delivery) HDMI (8K support) Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Lenovo LOQ 15: Владетей на всяка игра със следващо поколение мощност
Създаден за безкомпромисния геймър, Lenovo LOQ 15 (83SC0059BM) в цвят Luna Grey е вашият портал към победата. Не става въпрос само за суровите характеристики, а за плавното и завладяващо изживяване, което те доставят. От молниеносния дисплей до най-новата графична архитектура, всеки компонент е проектиран да издигне вашата игра.
Защо ще обикнете този геймърски лаптоп:
- Плавен геймплей без скъсвания: 15.6-инчовият FHD дисплей с 144Hz осигурява невероятно гладки визуализации, правейки бързите действия лесни за проследяване и реакция.
- Графична мощ от следващо поколение: Видеокартата NVIDIA GeForce RTX 5060 с 8GB памет, базирана на енергийно-ефективната архитектура NVIDIA Ada Lovelace, предоставя зашеметяващи проследени лъчи и невероятна скорост на кадрите за най-требователните игри.
- Интелигентна, адаптивна производителност: Процесорът Intel Core i5-13450HX от 13-то поколение интелигентно разпределя мощност между ядра за производителност и ефективност, давайки ви скорост за игри и ум за мултитаскинг.
- Молниеносно зареждане и просторна памет: С 16GB високоскоростна DDR5 RAM и 512GB PCIe SSD, се наслаждавайте на почти мигновено зареждане на игри, плавни преходи между нива и лесно превключване между приложения.
- Вашият платнен, вашите правила: Конфигурацията без операционна система предлага крайна гъвкавост. Инсталирайте вашата предпочитана версия на Windows или Linux за чист старт без ненужен софтуер.
- Проектиран за издръжливост: Елегантният корпус Luna Grey скрива ефективна система за охлаждане, която поддържа върхова производителност по време на маратонски игрови сесии.
Потвърдени технически спецификации:
- Модел: Lenovo LOQ 15IRX9 (SKU: 83SC0059BM)
- Процесор: Intel Core i5-13450HX (13-то поколение)
- Дисплей: 15.6-инчов Full HD (1920 x 1080), 144Hz, IPS
- Графика: NVIDIA GeForce RTX 5060 с 8GB GDDR6 отделна памет
- Памет (RAM): 16GB DDR5
- Дисково пространство: 512GB PCIe NVMe M.2 SSD
- Операционна система: Без операционна система (DOS/No OS)
- Цвят: Luna Grey (Луна сив)
Поемете контрол над вашата геймърска съдба. Lenovo LOQ 15 е създаден да върши работа, готов да играе.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















